sobota, 29 marca 2014

30.03 Warszawa: Warszawska Giełda Płytowa + Winyl Sesja @ Hybrydy

Niedzielna edycja edycja Warszawskiej Giełdy Płytowej już dziś - wstęp jak zwykle bezpłatny, jak zwykle będzie to też nie lada okazja do wymiany i zakupu płyt winylowych.


"UWAGA! GIEŁDA W MARCU ODBĘDZIE SIĘ WYJĄTKOWO W NIEDZIELĘ!!!

30 marca w godz.14-18 zapraszamy do klubu Hybrydy, gdzie jak co miesiąc spotkamy się aby sprzedać, kupić i wymienić płyty.

Jak zawsze wielu sprzedawców z Warszawy, Krakowa czy Lublina! Od antykwariuszy, przez sklepy płytowe aż do prywatnych kolekcjonerów! Kilkanaście tysięcy płyt winylowych i CD z różnych gatunków muzycznych pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie, a nasi sprzedawcy doradzą i pomogą znaleźć upragniony tytuł.
Dla tych, którzy gramofonu jeszcze nie posiadają będzie to okazja do jego zakupu. Od poczciwych Unitr do nowoczesnych dj-skich sprzętów. Na miejscu będzie można także zakupić akcesoria takie jak igły, szczoteczki czy też folie i koperty do płyt.

Podczas giełdy zapraszamy do drugiej sali Hybryd, gdzie po raz kolejny organizujemy Winyl Sesję. Będziecie mogli zobaczyć jak się miksuje utwory i skreczuje oraz spróbować swoich sił za konsoletą. Winyl sesję jak zawsze poprowadzą:

- DJ Sin
- DJ Sakos (Midnight Elite)
- ALL.LOVE

Przez całą imprezę otwarty będzie bar, w którym będziecie mogli odpocząć po płytowych łowach.
Wstęp: bezpłatny
Zapraszamy!"

Co? WARSZAWSKA GIEŁDA PŁYTOWA
Gdzie? Hybrydy - ul. Złota 7/9, Warszawa
Kiedy? 30.03 , 14-18
Wjazd? feee
Linki: dołącz do wydarzenia na fb
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz