środa, 19 marca 2014

29.03 Warszawa: AILO & ATOMIC BAND na URSYNOWIE

Kulturalnego budzenia Ursynowa ciąg dalszy! Już 29 Marca AILO wraz z ATOMIC BAND localnie zaprezentują mieszankę nowoczesnych brzmień czerpiących z muzyki elektronicznej, soulu i rnb.


"29.03.2014 | WSTĘP WOLNY | START: 21:00
___________________________________________________

Ailo to młoda wokalistka pochodząca z okolic Warszawy. Swoje pierwsze kroki z występami na żywo rozpoczęła współtworząc skład Ailo in Head, z którym wystąpiła w 2011 roku m.in na Heineken Opener Festival (YoungTalents Stage) oraz supportując Marka Ronsona na Roxy Festival (nagroda radia Roxy).

Po ponad dwuletniej przerwie Ailo wychodzi z w pełni polskojęzycznym materiałem oscylującym w klimatach neosoul oraz nowoczesnej elektroniki. Projekt nabiera życia dzięki współpracy z Atomic Band tworzonym przez Tomasza Lewandowskiego (kontrabas elektryczny) oraz Jakuba Mikulskiego (perkusja). Wszystkich połączyła miłość do muzyki, improwizacji oraz pasja do mieszania dźwięków z różnych skrajnych rejonów. Inspiracje czerpane są z życia codziennego. Utwory tworzone z wyczucia bez przygotowanego wzoru i szablonu. Ailo dba o swoją autentyczność i odziera się całkowicie z doświadczeń i emocji przed słuchaczami.

Podczas swojej muzycznej podróży oraz przy współtworzeniu LP "Mimika" muzycy współpracują z producentami elektronicznej muzyki alternatywnej. Mimo kontrastów wszystko tworzy spójną całość.

www.facebook.com/ailomusic
https://soundcloud.com/ailo
___________________________________________________

Ursynów Budzą z nami:

Kultura Podwórka
haloursynow.pl
Mixtape.com.pl
soulbowl.pl
5:55"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz