czwartek, 20 marca 2014

HEMP RECORDS prezentuje: RAPOWE WYZWANIE CYWILA - ZNAMY ZWYCIĘZCĘ!

94 nadesłane do nas minimum 26-wersowe zwrotki, którymi polscy raperzy postanowili zmierzyć się z Cywilem, naprawdę wprawiły nas w osłupienie. Odbiór konkursu przekroczył nasze oczekiwania, ale najważniejsze jest to, że wśród nadesłanych propozycji kilka naprawdę urywało głowę. Dokonać ostatecznego wyboru nie było łatwo, no, ale trzeba było to zrobić. Tak więc zwycięzcą RAPOWEGO WYZWANIA CYWILA został... NESTER!!!


Ponieważ poziom był naprawdę wysoki, postanowiliśmy wyróżnić również jeszcze pięciu raperów. Są to: MISZ, ZEBID, AMI, WASIAK oraz PREZES.Przypominamy, że na samym początku do RAPOWEGO WYZWANIA CYWILA dołączył jego i nasz serdeczny ziom - KURZY. On i Cywil dograją się do wybranego przez Nestera kawałka. Kolejną nagrodą jest beat produkcji Zbyla. Szykujemy jeszcze jedną niespodziankę związaną z RAPOWYM WYZWANIEM CYWILA, o czym poinformujemy za kilka dni.Sprawdźcie, jak swoje rapowe wyzwanie podsumował CYWIL:


A poniżej linki do wyróżnionych przez nas zwrotek:
MISZ:
ZEBID:
AMI:
WASIAK:
PREZES:

Wszystkim, którzy wzięli udział w RAPOWYM WYZWANIU CYWILA dziękujemy i gratulujemy dobrej, rapowej formy. Wkrótce spróbujemy sprowokować Was jakimś nowym patentem.Bądźcie czujni!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz