poniedziałek, 24 marca 2014

26.03 Poznań / Premiera filmu HARDKOR DISKO i klipu NIESIEMY DLA WAS BOMBĘ (Kino Muza)

26 marca w Kinie Muza w Poznaniu odbędzie się specjalny przedpremierowy pokaz filmu "Hardkor Disko" wraz z premierą utworu i teledysku "Niesiemy dla was bombę", na którym obecni będą twórcy klipu oraz filmu. Po projekcji zapraszamy na dyskusję, w której udział wezmą m.in. donGURALesko, Krzysztof Skonieczny, Marcin Kowalczyk i inni.


Po pokazie zapraszamy na afterparty w Kluboksięgarni Głośna, ul. Św. Marcin 30/8-9. Wejście za okazaniem biletu na seans "Hardkor Disko".


Autorem utworu „Niesiemy dla was bombę” jest donGURALesko, czyli Piotr Górny - jeden z najwybitniejszych polskich raperów, który od ponad 20 lat współtworzy polską scenę hip-hopową i swoją oryginalną osobowością nadaje jej rytm. Reżyserem klipu jest Krzysztof Skonieczny (głębokiOFF), zaś za warstwę muzyczną utworu odpowiada DONATAN. Tytuł utworu jest także hasłem na plakacie „Hardkor Disko.”

Klip zostanie podzielony na dwie równolegle montowane ze sobą części i składał się będzie z kolorowych fragmentów filmu „HARDKOR DISKO" oraz czarno-białego materiału nakręconego specjalnie na potrzeby teledysku. W klipie ukazane zostaną zajawki związane z kulturą hip-hop i streetartem, a także latami 80/90-tymi i estetyką oldschoolowych, hip-hopowych teledysków z tamtego okresu.

Teaser teledysku „NIESIEMY DLA WAS BOMBĘ”: http://youtu.be/4Vc07HS3vBg

O filmie "Hardkor Disko": współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem, żyjące chwilą dzieci, a wokół nich rzeczywistość, w której wzbiera gniew i napięcie bliskie eksplozji. W takiej scenerii poznajemy Marcina, młodego chłopaka, który zaraz po przyjeździe do miasta spotyka trochę młodszą od siebie Olę. Zafascynowana nim dziewczyna zaprasza go do swojego świata, w którym królują mocne używki, niekończące się imprezy artystycznej bohemy i nielegalne wyścigi samochodów. Marcin przyjechał jednak z głęboko skrywaną tajemnicą i dokładnym planem zemsty, o którym ani dziewczyna, ani jej najbliżsi nie mają pojęcia…

„HARDKOR DISKO” w kinach od 4 kwietnia 2014.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz