poniedziałek, 24 marca 2014

11.05.2014 Warszawa / BIKE & FASHION / rozpoczęcie sezonu !

Zapraszamy na pierwszą w tym sezonie, otwierającą sezon rowerowy edycję Bike & Fashion . Jest to już czwarta edycja imprezy, po trzech ostatnich, które wzbudziły Wasze duże zainteresowanie wracamy w nowym sezonie ! :)


Bike & Fashion to wyjątkowe targi rowerowo modowe. Pokazujemy jak jedno bardzo powiązane jest z drugim i jak bardzo wszyscy lubimy dobrze wyglądać na stylowych rowerach. Każdy znajdzie coś dla siebie !

Podczas targów znajdziecie :
- rowery, rowery i jeszcze raz rowery - unikatowe i jedyne w swoim rodzaju, od klasycznych holendrów, po składaki, ostre koła i cruisery ! 
- dodatki , części i akcesoria rowerowe - czyli cala masa świetnych gadżetów : kosze, koszyki, siodełka, pokrowce, dzwonki, błotniki, opony, rączki, nakrętki - wszystkie części w najpiękniejszych kolorach !- ubrania i dodatki - czyli strefa mody z najlepszymi polskimi projektantami 
- ubrania, biżuteria, torby, plecaki - wszystko co możemy włożyć na siebie na rower i wyglądać stylowo, a każdy już wie, że jeździ się we wszystkim ! :) Od bluz i dresów po sukienki i spódniczki - wszystko handmade, z najlepszych materiałów i na co dzień niedostępne na sklepowych półkach !

Czeka na Was około 70 wystawców, przyjdź, zobacz, przymierz, kup ! Wpadnij na plotki, na piwko czy coś pysznego do jedzenia ! :)

1500m2 do wynajęcia o sto900 za dba o dobre jedzenie i picie i wspaniałą atmosferę !

1500m2
ul Solec 18

LISTA WYSTAWCÓW WKRÓTCE !

dołącz do wydarzenia na FB

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz