czwartek, 6 lutego 2014

Step Records organizuje koncerty w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki!

Opolska wytwórnia postanowiła poszerzyć swoją działalność. W związku z zaczynającym się sezonem koncertowym na zimę i wiosnę, label wyszedł z inicjatywą organizacji imprez w swoim mieście. Odbędą się one w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. Jak do enigmatycznej nazwy miejsca koncertów odnosi się sama wytwórnia?


„Niskie stawki koncertowe artystów hiphopowych względem ogólnie rozumianej mainstreamowej estrady w kraju często przekładają się na słaby sprzęt oraz kiepską akustykę na koncertach. Bardzo cieszymy się z tego, iż udało nam się podjąć współpracę z NCPP. To jest placówka publiczna skupiona wyłącznie na organizacji imprez kulturalnych. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasze eventy będą  miały profesjonalne zaplecze w pełnym tego słowa znaczeniu” - mówi Tomasz Siemek, przedstawiciel Step Records.


Tym samym szykują się 3 wydarzenia:

15 lutego - ZBUKU, Bezczel i Małpa (link do wydarzenia -> http://on.fb.me/1k0Xlz0)

14 marca - Pih. Wydarzenie zostanie połączone z wręczeniem Złotej Płyty za „Dowód Rzeczowy nr 1”. Organizatorzy przygotowali na tę okazję niespodziankę. „Jako gość specjalny wystąpi JWP” - mówi Siemek. 

11 kwietnia - Włodi, Rover.


Bilety na imprezę na luty są już do nabycia w Kiosku Kulturalnym, kasach NCPP lub w sprzedaży internetowej (http://bit.ly/LjDiQw).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz