piątek, 7 lutego 2014

19.02 Warszawa: SPINLAB MASTER SOUND - KURS Ableton Live 9 PRODUKCJA I DJ-ing - prowadzenie STEVE NASH (2 x IDA WORLD CHAMPION) - spotkanie organizacyjne

Ableton Live 9 PRODUKCJA i DJ-ing - 19 lutego startuje kurs Master Sound w Spinlabie, który poprowadzi dwukrotny Mistrz Świata IDA, Steve Nash.


/Spotkanie organizacyjne - 19.02.2014

SPINLAB MASTER SOUND - KURS / WARSZTATY ABLETON LIVE ( produkcja i DJ-ing) - prowadzenie Steve Nash

Witamy,

zapraszamy Was na kolejną odsłonę z cyklu SPINLAB MASTER SOUND. Przedmiotem zajęć będzie najpopularniejsze w ostatnich latach oprogramowanie do produkcji muzycznej oraz DJ-ingu - ABLETON LIVE.

Cieszący się coraz większą popularnością program w doskonały sposób łączy środowisko tworzenia muzyki z jej prezentowaniem na żywo. Skoro mowa o doskonałym połączeniu to z przyjemnością przedstawiamy Wam prowadzącego zajęcia, dwukrotnego mistrza świata kategorii IDA - Steve'a Nasha.

Ten pochodzący z Częstochowy reprezentant Polski od wielu lat tworzy i prezentuje swoją muzykę przy pomocy oprogramowania Ableton Live. Specjalnie dla Was rozłoży na części najważniejsze aspekty produkcji oraz DJ-ingu z zastosowaniem Ableton Live.

Zapraszamy Was na stacjonarny kurs, na który składa się pięć czterogodzinnych spotkań w naszej siedzibie w Warszawie. Podczas 20h kursu poznacie zarówno teoretyczne zagadnienia związane z programem jak również wszelkie możliwe połączenia Ableton Live z programami Digital Dj takimi jak Serato Scratch Live, Serato DJ oraz Ni Traktor.

Oprócz tego kluczowym elementem zajęć będzie "praca domowa" i stały kontakt z prowadzącym, co pozwoli utrwalić nabytą wiedzę.

Poniżej krótkie zestawienie zagadnień poruszanych na zajęciach.

-Obsługa programu Ableton Live
-Podstawy harmonii i kompozycji
-Produkcja od podstaw
-Remixing w Ableton
-Djing w programie Ableton Live w połączeniu z Traktor lub Scratch Live
-Przgotowanie utworu do grania Live
-Obługa Efektów audio i midi w zastosowaniu live jak i produkcji.
-Obsługa i programowanie kontrolerów midi (edytory i translatory)

Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne które odbędzie się 19.02 o godzinie 18:00 w siedzibie Spinlab przy ul. Solec 18/20 lok. 13a

Przewidywane terminy zajęć:

19.02 Spotkanie Organizacyjne
04.03 Zajecia 1
13.03 Zajecia 2
27.03 Zajecia 3
10.04 Zajecia 4
24.04 Zajecia 5 (finał)

Koszt kursu: 850 pln, limit osób na zajęciach: 8

zapisy przyjmujemy do: 27 lutego (warunkiem udziały w kursie jest uiszczenie opłaty za kurs do dn. 25.02)

BIO:

Kacper Nowak ur. w Warszawie w 1990 roku. Występuje pod pseudonimem Steve Nash. Absolwent Liceum Muzycznego im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie, aktualnie student IV roku Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie fortepianu prof. Cezarego Saneckiego. Na swym koncie ma wiele sukcesów zarówno jako klasyczny pianista jak i producent i DJ. Jego ostatnim osiągnięciem jest dwukrotne zdobycie tytułu Mistrza Świata International Dj Association World Championships 2012 i 2013. Po grudniowym sukcesie rozpoczął współpracę z Radiową Trójką, z programem Hirka Wrony Soul. Jako pianista grał zarówno koncerty z orkiestrą (po raz pierwszy w wieku 8 lat), jak i recitale solowe i koncerty jazzowe. Występuje również jako kameralista. Jest czterokrotnym stypendystą Akademii Muzyki Kameralnej w Admont (Austria) oraz stypendystą Prezydenta Miasta Częstochowy.
Steve Nash to również producent muzyczny mocno związany z muzyką elektroniczną i szeroko pojętą muzyką eksperymentalną. Karierę producencką rozpoczął zainspirowany brzmieniami generowanymi przy pomocy komputera. W październiku 2013 roku ukazał się klip rapera Medium pt. Traper, wyprodukowany przez Steve’a Nasha, który w przeciągu trzech miesięcy został odtworzony na serwisie You Tube przez pół miliona odbiorców. Jego producencki potencjał dostrzeżony został także podczas nagrań utworu promującego IDA Championships 2013, gdzie towarzyszył mu m.in.legendarny polski raper Sokół. Choć jego przygoda artystyczna rozpoczęła się od klasycznych dźwięków fortepianu, instrument ten szybko stał się inspiracją i punktem wyjścia do dalszych poszukiwań muzycznych: kompozycji, produkcji oraz DJ’ingu. Zainteresował się brzmieniami z pogranicza takich gatunków jak: nu beatz, soul, jazzy hip hop, rap czy beats.
Artysta od 2011 roku współtworzy duet audio-wizualny „Steve Nash & Vj Pillow”. Projekt ma na celu łączenie muzyki elektronicznej prezentowanej w formie live act’u ze specjalnie przygotowaną oprawą wizualną. Jako producent tworzy również muzykę do filmów oraz spektakli teatru tańca (Shakespeare it, Lokator). Prowadzi liczne wykłady i warsztaty producenckie.
Od 2012 roku mieszka w Toruniu i współpracuje z Dj’em Funktionem. Dwukrotnie koncertował w Centrum Sztuki Współczesnej, urozmaicając swoimi autorskimi brzmieniami np. Wystawę Please call Stella.

W trakcie swojej działalności koncertowej występował na jednej scenie z czołówką polskich i zagranicznych artystów m.in.:

Dokonania Steva Nasha docenili także liczni sponsorzy. Jest członkiem elitarnej grupy ELADE CREW, która zrzesza muzyków, tancerzy, malarzy oraz zawodników Freestyle-motocross’u, a także ambasadorem marki JVC. Reprezentuje także międzynarodową grupę Swapdjs./

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz