niedziela, 2 lutego 2014

Boom Bap Na Rejonach

Centrum Strona oraz Sensi/Dj Lem ruszają w trasę - Boom Bap Na Rejonach Tour otwiera Opolski koncert, który odbędzie się 22 lutego w Klubie Komin. Już wkrótce video-zapowiedź trasy, bonusową informacją koncertową jest support ekipy Centrum Strona przed występem Tha Alkaholiks, Lord of the Underground i Cali Agents, 8 lutego w katowickim Mega Clubie.


"Wielkimi krokami zbliża się początek organizowanej przez Hemp Records ogólnopolskiej trasy koncertowej Boom Bap Na Rejonach 2014 Tour, w którą ruszają dwie częstochowskie ekipy: CentrumStrona i Sensi/Dj Lem.

Zespoły zakończyły już prace nad wspólnym numerem promującym wydarzenie. W najbliższym czasie powstanie do niego klip. Premiera utworu przewidziana jest na kilka dni przed koncertem otwierającym trasę, który odbędzie się 22 lutego w opolskim klubie Komin K60.

Zachęcamy do udziału w fejsbukowym wydarzeniu, które zbiera wszystkie dotychczas ustalone przez organizatorów koncerty w ramach Boom Bap Na Rejonach 2014 Tour. Lista miast, które odwiedzi CentrumStrona i Sensi stale się wydłuża – warto być na bieżąco.

Z radością informujemy również, że 8 lutego zespół CentrumStrona otworzy katowicki wieczór w ramach trasy koncertowej 21&OVER Anniversary - WORLD TOUR 2014, w trakcie którego na scenie Mega Clubu zaprezentują się Tha Alkaholiks, Lord of the Underground i Cali Agents!"


Gdzie? KOMIN K60 - ul. Armii Krajowej 36, Opole
Kiedy? 22.02
Wjazd?
20zł (rezerwacja mejlowa: boombaptour@gmail.com / imię, nazwisko + ilość biletów)
25zł (dzień koncertu)
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz