niedziela, 2 lutego 2014

14.02 Warszawa: Funky ValenTown * FreedomSound - Wkręt (Mokotów)

Wyjątkowo wykręcona impreza w klimacie funkowym - zapraszamy na Funky ValenTown, która odbędzie się 14 lutego w warszawskim klubie Wkręt. Gramofonami zakręci FreedomSound oraz C-tix i Bez Capslocka. Wkręć się!


"Zapraszamy 14 lutego na wykręconą imprezę do klubu Wkręt który mieści się na warszawskim Mokotowie w budynku Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych przy ulicy Chełmskiej 21.

Zaserwujemy Wam tej nocy porcję mega tanecznej oraz tętniącej niesamowitą energią muzyki z dziedziny funk, nu funk, funky breaks, old & nu disco. Wkręć się !

Na imprezie zagra twórca i współorganizator imprez Funky Chicken i Funky Duck - FreedomSound oraz jego goście - C-tix i Bez CapsLocka.

FreedomSound - dj, selecta, toaster, promotor dobrej muzyki, organizator imprez, menedżer,animator kultury ... Spełnia swoje muzyczne fascynacje grając i organizując imprezy: od 7 lat Feel Like Jumping Sound System (reggae, dancehall, ska, rocksteady, dub), od 5 lat Track Numba1 (ragga jungle, dubstep, drum&bass), od 4 lat Funky Chicken (funk, soul, nu funk,disco, afrobeat, groove), od 3 lat Nuff Sensi Music (ragga jungle, reggae, drum&bass), od 2 lat Funky Duck (funk, soul, nu funk, disco, afrobeat, groove). Występował w wielu klubach i z wieloma artystami w Polsce i Czechach. Przez ponad 8 lat współorganizował ponad 300 imprez, również z udziałem artystów z zagranicy."


Co? Funky ValenTown * FreedomSound - Wkręt (Mokotów)
Gdzie? Wkręt - ul. Chełmska 21, Warszawa
Kiedy? 14.02 , 20:00
Wjazd? 5pln
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz