środa, 22 stycznia 2014

8-9.02 Warszawa: ★ Polski Locking ★

W dniach 8-9 lutego w Warszawie odbędzie się dwudniowe święto taneczne o nazwie Polski Locking. Tańce, jamowanie, locking, projekcje filmowe, dyskusje, warsztaty, imprezowanie w rytmie Soul Service. Cały event jest ZA DARMO, polecamy wszystkim funkowym graczom nie tylko ze stolicy.


"Oto i wydarzenie które jest przeznaczone dla tych wszystkich którzy kochają Locking

☛ Zaczynamy ogólnopolską imprezę o mocnej nazwie Polski Locking.☛

★ Co to?
Chcemy aby każdy locker w tym pięknym kraju poznał pozostałych pozytywnie zakręconych maniaków tego tańca. Abyśmy razem tańczyli, imprezowali, rozmawiali i funkowali!

★ Po co?
No po to abyśmy rośli w siłę, wymieniając się doświadczeniem, flavą i funkiem.

★ Gdzie?
Idealnie było by wszędzie, czyli w całej Polsce. Startujemy w Warszawie, a kolejne edycję odbywać będę się w innych miastach gdzie tylko znajdą się chętni lockerzy którzy nas do siebie zaproszą.

★ Kiedy?
Pierwszą edycje inauguracyjną zaczynamy już 8-9 lutego 2014 w Warszawie. Warszawski Funk jako pomysłodawca tej imprezy zaprasza was WSZYSTKICH do stolicy gdzie będziemy jamować, warsztatować, imprezować, dyskutować i wiele, wiele innych rzeczy które sprawią, że będziemy chcieli więcej!!

★ Za ile?
Ta impreza ma na celu współprace i wzajemne poznawanie się, a tego nie można wycenić!!
☛ Więc cały event jest za darmo!!!!
Jedyne koszty jakie musicie ponieść to ewentualny dojazd, nocleg i jedzenie.

Zaklepujcie sobie termin, kupujcie bilety na Polskiego Busa lub inne tanie środki lokomocji i przede wszystkim dawajcie nam znać że będziecie.
I pamiętajcie że to jest impreza która ma zjednoczyć wszystkich lockerów, więc jeżeli CIĘ nie będzie, to się nie uda!!!!

★ Plan imprezy ★

☛ Już w piątek zapraszamy do Znajomych Znajomych na Filmoffon Soul Service o godzinie 20 gdzie odbędzie się oficjalny Befor Party www.soul-service.pl

☛ Startujemy w sobotę o godzinie 12 w szkole tańca Salsa Libre. Mamy wspólną rozgrzewkę, gry i zabawy taneczne, warsztaty i jam. Ciśniemy do godziny 16. Dokładne info o miejscu znajdziecie na www.salsalibre.pl

☛ Potem jest obiad i następnie zapraszamy was na naszego tradycyjnego befora. Czyli ubierzcie się ciepło bo jest zima ;)

☛ Pierwszy dzień kończymy grubą imprezą w klubie Huśtawka z Soul Servicem za dekami. Wstęp dla wszystkich uczestników PL jest za 5 zeta :) dokładne info o klubie na www.hustawka.waw.pl

☛ W niedziele startujemy hardcorowo o godzinie 11 w klubie Odessa gdzie zaczynamy rozgrzewką i jamem www.odessaclub.pl

☛ Ostatnim punktem imprezy jest część oficjalna, czyli panele dyskusyjne w Znajomych Znajomych o godzinie 15 www.znajomiznajomych.waw.pl

★ Do zobaczenia Polscy Lockerzy już 8 lutego ★"

Co? 8-9.02 Warszawa: ★ Polski Locking ★ // 7.02 before - FilmOffOn Soul Service
Gdzie? różnie - sprawdź w opisie imprezy
Kiedy? 7 // 8-9.02
Wjazd? free
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz