środa, 22 stycznia 2014

30.01 Warszawa: Kino (Hip-Hop) Harenda

30 stycznia w Harendzie startuje cykl hip-hopowych projekcji filmowych. Na pierwszy meetingu będziecie mogli obejrzeć film BIGGIE & TUPAC o BIGGIM i TUPACU. Po filmie odbędzie się czwartkowa impreza w ramach cyklu Soul City, którą zagrają dla Was Dj Hubson oraz Dj Tuniziano.


Zapraszamy Was na wyjątkowe spotkania w ramach nowego cyklu :
KINO (Hip-Hop) Harenda.

Począwszy od 30.01.2014 przez cały rok. W odstepach 2 tygodniowych (w czwartki) spotykać będziemy się w Klub Harenda o godz. 19:00 by wspólnie, na dużym ekranie i wykorzystując klubowe nagłośnienie... oglądać filmy, te mocniej lub luźniej związane z HipHopowym światem. Film emitowany będzie nieodpłatnie w ramach promowania, czy wręcz edukacji zgromadzonych osób z tematów związanych z kulturą HIP-HOP.

Wejście do klubu tego wieczoru kosztować będzie 10 zł. zaś otrzymany na wejściu bilet od razu będzie można wymienić w barze na piwko + popcorn.

Pragniemy stworzyć luźną, wręcz rodzinną atmosferę, nie nastawiajcie się więc na wygodne fotele czy kanapy. "Kino" w nazwie wydarzenia jest wyłącznie UMOWNE ;) Harenda to nadal klub i jako klub posiada kilka sof, kilka krzeseł i z pewnością bar ;) Cała reszta jest raczej dużą dowolnością ;). Zarząd Harendy obiecał że podłoga będzie czyszczona tuż przed 19:00 a Wy możecie wnosić poduszki i rybackie krzesełka ;)

Żeby HipHopu stało się zadość - Po zakończeniu seansu od godziny 22:00 w klubie rozpoczyna się after-party rozkręcany przez Dj Hubson i DJ Tuniziano czyli @ SOULCITY.

Co? Kino (Hip-Hop) Harenda
Gdzie? Harenda - Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa
Kiedy? 30.01 , 19:00 (otwarcie klubu) ; 19:30 start filmu
Wjazd? Wejście do klubu kosztuje 10 zł ( bilet na barze wymieniamy na piwko + popcorn)
Linki:
dołącz do wydarzenia na fb

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz