czwartek, 9 stycznia 2014

11.01 Warszawa: Skorup & Dj Hopbeat x Tisztelet Sound / gościnnie Proceente & Łysonżi @ Parking Bar

"Piękna Pogoda" w Parking Barze czyli Skorup & Dj Hopbeat zapraszają na koncert do stolicy. Razem z nimi reggae i dancehalle zaprezentuje Tiszelet Sound oraz Ribbeck, gościnne rapsy udzielą Proceente i Łysonżi. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, start godz. 21:00.


"11 stycznia 2014 w stołecznym klubie Parking Bar odbędzie się koncert i impreza promująca kolejny album gliwickiego rapera Skorupa zatytułowany "Piekna Pogoda". Z tej okazji koncert zagra wspomniany raper, a towarzyszyć będzie mu Dj Hopbeat, odpowiedzialny również za wszystkie skrecze na płycie.

Jaka jest płyta "Piękna Pogoda"?

Hip-hop inspirowany polskimi obyczajami, historie wywiedzione z lokalnych miejsc publicznych i ich autorska interpretacja” - tak o płycie mówi sam Skorup. PIĘKNA POGODA to jego czwarte już solowe wydawnictwo. Zawiera 17 świeżych utworów, z których każdy jest rozprawą z własnymi emocjami, wspomnieniami i fantazją artysty. Wśród nich znajduje się np. będący powrotem do lat 80., czasów Solidarności i szczytu popularności Lady Pank, „Adapter Daniel”. Dzięki selekcji opartej na dopasowaniu klimatu podkładów do tekstów, jak i mnogości autorów beatów krążek odzwierciedla szeroką gamę trendów w produkcji muzycznej.

W aranżacjach udzielili się muzycy: Paweł Piec i Tomasz Mucha. Listę gości uzupełniają m.in.: Buka, Lilu, Jarecki, Bu, Kosmos, Mass Cypher, Masia, Proceente, Łysonżi, Kamelito, Sinsen, Majkel, Esko, Tymin, Peus, Andrzej Skorupa czy Dohtor Miód. Jak przystało na albumy wydawane nakładem MaxFloRec, PIĘKNA POGODA jest owocem pracy wybitnych producentów. Należy do nich np. - stojący za sukcesem złotej płyty REKONANT grupy Pokahontaz - DiNO. Kilka numerów wyprodukował sam Skorup. Za wszystkie skrecze odpowiada DJ Hopbeat.Gospodarzami imprezy jest stołeczny kolektyw reggae/dancehall Tisztelet Sound.

Tisztelet po węgiersku znaczy "szacunek". Tisztelet powstał w 2003 roku i to było strasznie dawno. Przez skład przewinęło się na przestrzeni lat pół tuzina osób, a w tej chwili stoimy mocno na scenie jako duet. Kiedyś dużo się kleszowaliśmy, ale dziś jesteśmy spokojni. I grzeczni dla grzeczny. Kochamy stare ska, stary dancehall, raggamuffin i ładne piosenki.

Tisztelet to:

Luszjano Rafentaf (selektor, bardzo wysoki gość)
Earl Jacob (wokalista, mc, hypeman, bardzo wysoki gość)

Tisztelet na Facebooku: https://www.facebook.com/tisztelet

Gościnnie na imprezie wystąpią stołeczny raperzy Proceente&Łysonżi Dżonson

oraz reprezentujący częstochowski kolektyw Rub PulseRibbeck!"


Co? Skorup & Dj Hopbeat x Tisztelet Sound / gościnnie Proceente & Łysonżi @ Parking Bar
Gdzie? Parking Bar - ul. Nowogrodzka 27, Warszawa
Kiedy? 11.01 , 22:00
Wjazd? lista FB wolny/pozostali 10 pln
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz