czwartek, 9 stycznia 2014

11.01 Warszawa: HOUSE IS NOT A HOME # 3 FEAT. TELEPHONES (Norwegia/ Sex Tags Ufo, Full Pupp)

Elektroniczne uderzenie na Brzozowej 37. W najbliższą sobotę na trzeciej odsłonie cyklu House Is Not a Home swój set zaprezentuje wyjątkowy gość z północy Telephones. Muzycznego wsparcia udzielą mu Mitura & Bisti (Hinah) oraz Hory.


"HOUSE IS NOT A HOME # 3 FEAT. TELEPHONES
(Norwegia/ Sex Tags Ufo, Full Pupp)

Trzymamy wciąż rękę na pulsie #lekarz i podczas kolejnej edycji cyklu, który tak fajnie przyjął się w Brzozowej 37, gościmy wschodzącą gwiazdę z dalekiej Północy. Telephones, bo nim mowa, zadebiutował w należącej do Prinsa Thomasa wytwórni Full Pupp, czym błyskawicznie zdobył sobie uznanie koneserów wysmakowanej elektroniki. Późniejsze wydawnictwo na Sex Tags Manii tylko potwierdziło ten status. Młodego Norwega propsują takie postacie jak: Gerd Janson, Axel Boman, Gatto Fritto, DJ Sotofett, Justin Van Der Volgen. Jego sety oscylują wokół piekielnej mieszanki z takich składników jak surowizna Chicago house, kolorowe Tropical techno, proto house i Italo disco. Podczas jego setów nie sposób się nudzić, o czym przekonacie się już niebawem.


Za deckami Telephonesa będzie wspierać ekipa HINAH czyli Mitura & Bisti oraz gościnnie Hory, do niedawna prowadzący popularną audycję ON&ON w Radio Roxy oraz połowa legendarnego niegdyś składu Pompon Music.


Co? HOUSE IS NOT A HOME # 3 FEAT. TELEPHONES (Norwegia/ Sex Tags Ufo, Full Pupp)
Gdzie? Brzozowa 37 - Warszawa
Kiedy? 11.01 , 22:00
Wjazd? 10pln
Linki:
dołącz do wydarzenia na fb
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz