piątek, 8 listopada 2013

"ŚWIADKOWIE PATOLOGII" - preorder, promomix

"5 listopada ruszył preorder albumu "ŚWIADKOWIE PATOLOGII". Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie pod adresem: http://hempszop.pl/muzyka/2096-preorder-centrum-strona-swiadkowie-patologii-mu92.html. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z promomixem zapowiadającym wydawnictwo!"


"23 listopada nakładem HEMP RECORDS ukaże się album |ŚWIADKOWIE PATOLOGII| - debiutancki krążek częstochowskiej grupy CENTRUM STRONA, zwycięzców pierwszej edycji programu ŻywyRap!


CENTRUM STRONA to ekipa zajarana brzmieniem Nowego Jorku lat 90. Ich boom bap – bo taki rap, pełen trzeszczących basów, mocnych perkusji, wysokich temp, robią – jest pełen społecznych treści i mocnego przekazu. Dwóch MC: Matis i Złoty nie mają żadnych oporów, by na mikrofonach wyrażać swoje dość kontrowersyjne poglądy. Produkcją zajmuje się głównie Matis, choć współpracuje również z innymi beatmakerami. I tak, pośród producentów, których podkłady znajdują się na pierwszej legalnej płycie chłopaków, znajdują się m.in. O.S.T.R, Sztigar Bonko, Mżawski, Krazy Krauze czy – znany ze współpracy z HempGru – SWD. Charakteru brzmieniom ekipy CENTRUM STRONA nadaje beatboxer Igores, który na koncertach pełni rolę hypemana Matisa i Złotego. Do składu koncertowego należy również skreczmajster DJ Boski Piotrek.

Oprócz wymienionych producentów, do gościnnego udziału w albumie zaproszonych zostało wielu znamienitych gości. Na krążku usłyszeć można czołowych reprezentantów HEMP RECORDS – Hemp Gru, Ryfa Ri, BRZ – ale nie tylko. Poza nimi, swoją obecność bardzo wyraźnie zaznaczyli Sensi, Tytson oraz wywodzący się z nieco innych klimatów muzycznych, Junior Stress.

W dniu oficjalnej premiery albumu |ŚWIADKOWIE PATOLOGII| zespół CENTRUM STRONA zaprezentuje się z materiałem w swojej rodzinnej Częstochowie. Koncert odbędzie się w klubie Rura – na scenie, oprócz Złotego, Matisa, Igoresa i Boskiego, pojawią się goście: Hemp Gru, BRZ, Ćpunek STM aka RNS oraz Hudy HZD. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na jedynym oficjalnym fb ekipy: https://www.facebook.com/CentruMstrona.

Stare brzmienia, mocne słowa, prawdziwy hip hop. Czekajcie na |ŚWIADKÓW PATOLOGII| - najmocniejszą rapową premierę roku 2013!"

źródło: info prasowe
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz