piątek, 1 listopada 2013

10.11 Warszawa: SIZEER MUSIC ON TOUR: RL GRIME, JUST BLAZE + MORE @1500m2

"Huczne 4. urodziny warszawskiego klubu 1500 m2 do wynajęcia - oto jak zapowiada się kolejna impreza z jesiennej serii Sizeer Music on Tour. Będzie świeżo, ale też klasycznie, mocniej i subtelniej, wolniej i szybciej, naturalnie i syntetycznie… a wszystko dzięki zaproszonym artystom, jakimi są RL Grime i Just Blaze – amerykańscy reprezentanci najnowszych elektronicznych brzmień, mocno zakorzenionych w stylistyce hip-hopu."


"Warszawski przystanek trasy Sizeer Music on Tour będzie okazją do świętowania urodzin klubu 1500 m2 do wynajęcia - jednego z popularniejszych miejsc na imprezowej mapie stolicy. 10 listopada, w ramach wydarzenia zawita Just Blaze, amerykański super-producent i didżej, który swoim dorobkiem może śmiało konkurować z takimi tuzami nowojorskiej sceny, jak Pete Rock czy Preemo. Jego unikatowy styl sprawił, że na zawsze wpisał się w historię muzyki rap, a numery powstałe we współpracy z m.in. Jay'em Z, Eminemem, Snoopem, Talibem Kweli, Bustą oraz Kanye Westem weszły do kanonu gatunku. Blaze mimo swoich klasycznych produkcji świetnie odnajduje się w nowoczesnych brzmieniach klubowych, na co dowodem jest choćby jego ostatnia kolaboracja z czołowym producentem trapu - Baaurem.

Ale to nie wszystko. Ponadto wystąpi inny przedstawiciel amerykańskiej sceny, postać równie nietuzinkowa - RL Grime. Artysta, wywodzący się z muzycznego środowiska Los Angeles, jest obecnie jednym z najbardziej obiecujących młodych producentów basowo-trapowych brzmień. Pomimo bardzo świeżego podejścia do produkcji, jak przyznaje w wywiadach, jego inspiracje plasują się pomiędzy takimi bangerami, jak „Who's That Girl” Eve, a ostatnimi dokonaniami Jamesa Blake'a.

Dopełnieniem urodzinowej całości będzie electro-rockowy puls czteroosobowej formacji AXMusique, która z powodzeniem łączy nową elektronikę z pasją muzyki gitarowej i breakbeatu. Ich występ będzie nie lada gratką, gdyż zostanie zaprezentowany świeży, wcześniej nigdzie nie prezentowany w całości materiał z albumu „Slimy Action Music”, którego oficjalna premiera odbędzie się tydzień później!

Sizeer Music on Tour to imprezowy cykl, który wciąga do tego stopnia, że obecność na jednym wydarzeniu skutkuje odwiedzinami kolejnych. Przekonali się o tym bywalcy pierwszej odsłony trasy w ubiegłym roku oraz fani twórczości GrubSona, w raz z którym wiosną koncertowy Sizeer Music on Tour odwiedził pół Polski. Tym razem każdy miłośnik muzyki elektronicznej znajdzie coś dla siebie – klasyczne bity 4/4, trapowe cykacze, ciekawe hip-hopowe sample i wspaniałe melodie.

LINEUP:

RL Grime
DJ Steez

Jedynak & MENT XXL (Flirtini)

BC Gangsteppaz

Co? SIZEER MUSIC ON TOUR: RL GRIME, JUST BLAZE + MORE @1500m2
Gdzie? 1500 m2 do wynajęcia - Ul. Solec 18, Warszawa
Kiedy? 10.11, 21:00
Wjazd? 25 pln (do 31.10)/ 30 pln (09.11)/ 35 pln (w dniu imprezy)
Przedsprzedaż: ekobilet.pl, Muno.pl oraz wszystkie salony Sizeer na terenie Warszawy
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz