piątek, 1 listopada 2013

8.11 Warszawa: Ghetto Gospel - film dokumentalny Kuby Radeja

8 listopada w Klubokawiarni Grochownia odbędzie się pokaz filmu dokumentalnego "Ghetto Gospel" w reżyserii Jakuba Radeja. Film przedstawia historię 16-letniego Dominika, mieszkańca warszawskiej Pragi, który wkrótce ma trafić pod opiekę ośrodka socjoterapetucznego. Zanim jednak się tam uda pragnie zrealizować swoje marzenie, jakim jest nagranie własnego kawałka rapowego w studio. Pomoc oferują mu chrześcijańscy misjonarze.


"16-letni Dominik mieszka na warszawskiej Pradze. Nie jest grzecznym chłopcem. Wkrótce czeka go przeprowadzka do ośrodka socjoterapeutycznego. Zanim tam trafi spróbuje uregulować zaległe sprawy – przede wszystkim nagrać rapowy kawałek w studio, bo rap jest od dawna jego pasją. Tymczasem na jego ulicy zjawiają się chrześcijańscy misjonarze, którzy proponują mu pomoc w realizacji muzycznych planów. Dominik poświęca im coraz więcej uwagi…"


Co? Ghetto Gospel - film dokumentalny Kuby Radeja
Gdzie? Klubokawiarnia Grochownia - ul. Kobielska 75, Warszawa
Kiedy? 8.11 , 19:00
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 komentarz:

  1. Dobry materiał. Widziałem chyba na TVP2. Przede wszystkim respekt dla Dobromira za jago podejście do młodzieży. Miałem okazję robić z nim akcje w domu dziecka w Równem. Na freestyle pozamiatał. Do tego zamiast nienawiści, sieje nadzieję:
    freestyle 01: http://youtu.be/lnQ1l48AFeg
    freestyle 02: http://youtu.be/pg8wx8yTvzs

    OdpowiedzUsuń