poniedziałek, 13 lipca 2015

16.07 Warszawa: Rapowe czwartki - PONO + DJ DEF / AFTER: DJ.DTL

16 lipca w warszawskich Hockach Klockach kolejna odsłona cyklu imprezowego Rapowe Czwartki. Showcase'y rap As’ów przecinać będą się z muzyką graną przez najbardziej uznanych DJ'ów. Tym razem zagra dla Was Pono i DJ DEF. Wejście free!Czwartkowe rapowe Hocki wracają po zimowej przerwie! W okolicach ul. Ludnej, nad samym brzegiem Wisły, pod chmurką, przez całe wakacje odbywać się będą „Rapowe Czwartki”. Showcase'y rap As’ów przecinać będą się w naszym kalendarzu z muzyką graną przez najbardziej uznanych Djów, a to wszystko kompletnie za darmo. W tym tygodniu zagra dla Was:

PONO , właściwie Rafał Poniedzielski (ur. 16 października 1976 w Warszawie) – polski raper i producent muzyczny, a także działacz społeczny i przedsiębiorca. Rafał Poniedzielski działalność artystyczną rozpoczął w 1996 roku w ramach duetu TPWC. Od 1997 roku współtworzy kolektyw ZIP Skład. Natomiast od 1999 roku z przerwami występuje w zespole Zipera, którego był współzałożycielem. Prowadzi także solową działalność artystyczną.

Pono współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: DJ 600V, DJ. B, Vienio, Pele, Fu, WhiteHouse, Ascetoholix, Włodi, Hemp Gru, Olsen, WWO, THS Klika, Dixon37, Numer Raz oraz Pokój z Widokiem na Wojnę. W 2006 roku, razem z windsurferką Zofią Klepacką, założył Fundację Hey Przygodo pomagającą potrzebującym, uzdolnionym dzieciom. Poza działalnością artystyczną od 2009 roku wraz z Michałem Makowskim prowadzi wytwórnię muzyczną 3Label.
 
DJ DEF - Urodził się w roku 1980 w Warszawie. Jego pierwsze inspiracje muzyczne to RUN DMC, Beastie Boys oraz Public Enemy z czasem doszły również cięższe brzmienia z gatunku punk rock czy hardcore. Od 1998 r. występuje za deckami gramofonów . Na początku prezentował głównie czarne brzmienia hip hopowe, z czasem w jego setach zaczęły się także pojawiać takie gatunki jak funk, breaks, potem również breakbeat, baltimore, electro, bassline, drum`n`bass, dubstep oraz wiele innych odmian muzyki które dochodziły wraz z upływem czasu.

Przez wielę lat współpracował z warszawską ekipą THS KLIKA z którą nagrał trzy płyty: „Liryka Chodnika”, „Długopis Kartka” oraz "Dla Dzielnic Muzyka", gdzie udzielił się jako dj oraz producent . W 2008 roku jego beaty oraz skrecze można było usłyszeć na solowej płycie Suji „Ulica Nadaje” oraz na płycie 2cztery7 „Spaleni Innym Słońcem”. A w 2009 na drugiej płycie Ths Kliki „Długopis Kartka”. Obecnie występuje jako DJ podczas koncertów razem z Warszawską ekipą PARIAS. A także z Ponem i Fu (Z.I.P SKŁAD / ZIPERA) podczas koncertów oraz soundsystemów. W 2013 roku nagrał scratche na nową płytę THS Kliki "Dla Dzielnic Muzyka" , Siwersa "Bez Ceregieli", Fu i Olsena "Kameleon II". W 2014 jego cuty możecie usłyszeć na nowym albumie Pokoju Z Widokiem Na Wojnę "Grawitacja" oraz na płycie Wirusa "60 Kilo Wersów".
  


Co? Impreza z cyklu Rapowe Czwartki
Gdzie? Hocki Klocki nad Wisłą
Kiedy? 16 lipca
Wjazd? 0 zł

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 komentarze: