wtorek, 9 czerwca 2015

13.06 - ... Warszawa: Nowy cykl imprez "Mystic Nights"

W każdą sobotę w warszawskim Boogaloo Beach Bar znajdą coś dla siebie fani dobrej zabawy w rytmie reggae i dancehallu. W tym tygodniu tj. 13 czerwca zagra  Berliński Supersonic Soundsystem, a gospodarzem imprezy będzie DJ Mystic Bo.
"W każdą sobotę w Boogaloo Beach Bar odbywają się koncerty wyjątkowe. Ledwo zaczął się sezon, przyzwyczajamy się do słońca, a na żoliborskiej plaży zagrali już m.in. Delus (Jamajka), RasKar (Rosja), Natty King (Jamajka) czy Ras Bass (Polska), a muzyczna oferta dopiero się rozkręca. Już w sobotę 13 czerwca zagra Supersonic Soundsystem! A to wszystko pod wspólnym szyldem międzynarodowego cyklu „Mystic Nights”, którego gospodarzem jest DJ Mystic Bo.

Dziś znany na całym świecie i jeden z najmocniejszych w Europie soundsystemów – grupa Supersonic zrodziła się jeszcze pod koniec lat 90-tych dzięki pierwszemu mixowi, który stworzył Panza (selektor). Mix stał się kamieniem węgielnym grupy, a Panza – zanim się obejrzał – grał w najważniejszych dla Berlińskiej sceny klubach. W trakcie jednej z imprez poznał Spidera (MC). Po pierwszym wspólnym graniu, już wiedzieli, że należy rozwinąć współpracę. Supersonic zaczął kompletować niezawodny zespół, wzmacniać pozycję i poszerzać swój zasięg – obecnie tworzy go sześć osób (trzech selektorów i trzech MC). Wspólna miłość do reggae i muzyki dancehall pozwoliła rozwijać pasję, wygrywać przeglądy i wreszcie grać na najważniejszych scenach klubowych Starego Kontynentu. Różny rodowód muzyczny członków tego soundsystemu pozwala na zachowanie stałej świeżości i napływu nowych pomysłów. W sobotę 13. czerwca na żoliborskiej plaży zagra trzon grupy, czyli jej założyciele – Panza i Spider! Żonglerka dźwięków jaka wybrzmi w Boogaloo Beach Bar zainteresuje wszystkich fanów reagee i dancehall. Ci, którzy znają ich wydawnictwa zapewne entuzjastycznie przyjmą wiadomość o ich występie, natomiast tym, którzy jeszcze o Supersonic nie słyszeli – zazdrościmy odkrywania dźwięków prosto od naszych zachodnich sąsiadów. Start po godzinie 21 w sobotę 13 czerwca!

Gospodarz cyklu:
Mystic Roots (Mystic Bo, Mystic Blade i Ganjaman) to jeden z najbardziej znanych soundsystemow reggae/dancehall w Niemczech. Grał z The Wailers, zespołem Boba Marleya, Luciano, Buju Banton, Dawn Penn i wieloma innymi. Gospodarze Sunday Selection w Berlinie i organizatorzy Mystic Nights w Meksyku, Moskwie i na Bali. Stanowią część jamajskiego przemysłu muzycznego. Rozpoznawalna, światowa marka, którą współtworzy Boogaloo Beach Bar."Co? Cykl imprez "Mystic Nights"
Gdzie? Warszawa, Boogaloo Beach Bar, Wybrzeże Gdyńskie 2
Kiedy? 13.06 - ...
Linki: Dołącz do wydarzenia na fb


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz