poniedziałek, 3 listopada 2014

PUMA GREEN BOX PACK JUŻ W POLSCE!

W jesienno-zimowej kolekcji, w ramach programu Fast Track, PUMA wprowadza długo wyczekiwany Green Box Pack jako wspomnienie swojego runningowego dziedzictwa. Wyróżnia go intensywnie zielony kolor, odwzorowany z pudełka butów Trinomic oraz klasyczny fason w stylu vintage. W skład zestawu wchodzą trzy największe ikony marki: Blaze of Glory, R698 oraz Trinomic XT2. 


Model Blaze of Glory z lat 90-tych to połączenie zamszu oraz nubuku. Piętę pokrywa grafika plastrów miodów. Oryginalny but do biegania R698 z 1993 roku wykonano z materiału, który połączono z nubukiem, jego piętę zdobi zielona lamówka. Perłą zestawu jest kultowy model do biegania z lat 90-tych XT2 z białym,  z licowej skóry znakiem PUMY.   

Każdy model różni się materiałami, z których wykonano poszczególne elementy oraz grafiką na pięcie, w postaci nakropienia czy plastrów miodu. Łączy je natomiast zielony kolor, białe elementy i czerwone akcenty, które sprawiają, że nie można przejść obok nich obojętnie. Wszystkie modele mają boczny znak PUMY oraz białą podeszwę Trinomic, która w latach 90-tych zrewolucjonizowała rynek butów biegowych. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza