środa, 5 listopada 2014

Lewandowski, Szczęsny, 2cztery7 - "Wyloguj się do życia... a robi się to TAK" ruszyło!

Miesiące pracy Fundacji FIRST wraz z partnerami, krew, pot i łzy, dużo energii i zaangażowania wyjątkowych fachowców i oto jest pierwszy efekt - dwa spoty drugiej edycji kampanii "Wyloguj się do życia"! 


W pierwszym - muzycznym - poza główną bohaterką możecie zobaczyć 2cztery7, czyli Tego Typa Mesa, Stasiaka i Pjusa. W sześćdziesięciu sekundach Marek Cichy (reżyser oraz scenarzysta) starał się zainspirować młodzież do działania i naszym zdaniem - udało mu się! W drugim - sportowym - klipie wystąpiły światowe gwiazdy piłki nożnej - Robert Lewandowski oraz Wojciech Szczęsny. 

Alkopoligamia zachęca do sprawdzania i przekazywania dalej - idea jest BARDZO WAŻNA, choć nie wszyscy zdajemy sobie jeszcze z tego sprawę. Pierwsza edycja zrobiona we współpracy z Sokołem ujawniła zatrważające dane (polecamy sprawdzić http://bit.ly/103yxSd), rok później skupiamy się na tym, by pasja wirtualna nie wykluczyła tej "wylogowanej".

Internet jest użytecznym narzędziem, ale jeśli sam w sobie staje się treścią i celem - może to zwiastować problem, który warto przedyskutować publicznie.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza