piątek, 5 września 2014

6-7.10.2014 Gliwice / Silesia Hip-Hop Festival

Kali i Paluch, Bob One i Bas Tajpan, Skorup i DJ Hopbeat, PHFNG czy Zeus – to tylko część artystów, którzy już w sobotę, 6.09., pojawią się w Gliwicach. Wszystko w ramach Silesia Hip-Hop Festivalu. Na 7.09. zaplanowano też bezpłatne warsztaty beat boxu, break dance'u i DJ-ingu. Sprawdź szczegóły! 


Już w sobotę, 6 września, o godz. 19 w Gliwicach rusza Silesia Hip-Hop Festival. Na scenie Starej Fabryki Drutu wystąpią reprezentanci Śląska i Zagłębia. Obok nich zobaczymy również kilku czołowych zawodników polskiej sceny rapowej. W sobotnim line-upie znaleźli się bowiem: Bob One & Bas Tajpan, Kali, Paluch, Zeus, Skorup, PHFNG, Kamel, Styl V.I.P., Taps, DJ Totenton, DJ Hopbeat i – w roli prowadzącego – DJ Roka. Trzech ostatnich w niedzielę, 7 września, wcieli się w rolę nauczycieli DJ-ingu. Tego samego dnia bezpłatne warsztaty beat boxu proponuje Minix. Na break dance zaprasza za to Jeziorskiee.

[YouTube: Bob One – „Zostawiam”: https://www.youtube.com/watch?v=AbDHVPXlGjM]

– Jednego dnia, w jednym miejscu zgromadzimy najlepszych artystów polskiej sceny hip-hopowej. I to w miejscu nie byle jakim, bo Stara Fabryka Drutu tworzy klimat naprawdę niepowtarzalny. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że w kolejny weekend czeka nas jedno z najlepszych wydarzeń na festiwalowej mapie Polski – komentuje Marcin Kalinowski, jeden z organizatorów imprezy.

Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu imprezy do nabycia w następujących gliwickich punktach: w Salonie Wydawniczym Czas przy ul. Zwycięstwa 1, w Brick City Hip-Hop przy ul. Dworcowej 50 oraz w Ganja Mafia Shopie przy ul. Barlickiego 15. 

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku (kliknij, aby przejść: https://www.facebook.com/events/571773606275936/?fref=ts). 

Partnerem festiwalu jest wydawnictwo muzyczne MaxFloRec, które pojawi się na terenie imprezy ze stoiskiem MaxFloSklepu (http://sklep.maxflo.pl). Przy okazji koncertów będzie więc można zaopatrzyć się w płyty występujących artystów, związane z nimi bluzy, T-shirty, bandany i muzyczne gadżety.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza