niedziela, 31 sierpnia 2014

Atut Dj Funky 'W sercu' - Teledysk

Zapraszam do obejrzenia nowego klipu duetu Atut/Dj Funky, który został zrealizowany do utworu pt. „W sercu”. Teledysk promuje najnowszy album duetu pt. „Z czystej ciekawo?ci”, który będzie miał swoją premierę 1 września 2014 roku. Za realizację klipu odpowiadają: saltyskills.


Kolejne wydawnictwo 3/4 UDGS Label to dawka świeżego rapu prosto z brudnego południa. Atut bez problemu sprawdza się zarówno w klasycznej konwencji, jak i w nowoczesnych brzmieniach.


Wszechstronność Atuta znajduje swoje odzwierciedlenie także w muzyce. 'Z czystej ciekawo?ci' jest w całości wyprodukowane przez rapera z Sosnowca. 

Link do wersji fizycznej: http://34udgs.pl/atut_djfunky/

Atut/Dj Funky – klasyczny duet (raper/dj) ze śląska, który swoją współpracę rozpoczął w 2010 roku. Rap Atuta cechuje skłonność do eksperymentów wokalnych, która sprawia, że raper z zagłębia radzi sobie zarówno na klasycznych brzmieniach, jak i nowoczesnych podkładach muzycznych. 

Płyta zostanie wydana nakładem wytwórni 3/4 UDGS Label, która ma na swoim koncie takie płyty jak 'Primus Luporum' TrooMa i ka-meala czy 'Dumbo' Uszera zDP. 

Atut/Dj Funky na fb: 
https://www.facebook.com/atut.funky
3/4 UDGS na fb: https://www.facebook.com/34udgs

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza