niedziela, 31 sierpnia 2014

Nike prezentuje kolekcję Tech Pack na jesień 2014

W tegorocznym sezonie jesiennym amerykański koncern przedstawia swoje klasyczne style w zmodernizowanych wersjach.  Nowa odsłona Nike Tech Pack, wraz z jej najważniejszą częścią Nike Tech Fleece, to produkty o podwyższonej funkcjonalności, wyjątkowym kroju i nawiązujące do ponadczasowej stylistyki.


Serię Nike Tech Fleece, zaprezentowano w 2013 r. Opracowana została z myślą o współczesnych sportowcach. Projektanci Nike tchnęli nowoczesnego ducha w klasyczne kroje amerykańskiej marki poprzez zastosowanie zaawansowanego technologicznie materiału. Jego atutami są m.in. efektywna wentylacja, ochrona termiczna i elastyczność.


W nadchodzącym sezonie wprowadzono dwie nowe propozycje, podkreślające swobodę ruchu oraz dbałość o środowisko naturalne.


Dla pań przygotowano bluzę Nike Tech Butterfly o nowatorskim kroju, elegancko gra z klasycznymi proporcjami. Obszerny kaptur i luźne rękawy przechodzące do dobrze dopasowanych, kobiecych mankietów dają pełną swobodę ruchu i świetnie podkreślają figurę. Asymetrycznie poprowadzony przedni zamek z elementami w kontrastujących kolorach dyskretnie dopełnia całość. Produktami towarzyszącymi Nike Tech Butterfly w nowej kolekcji są: bluza z kapturem Nike Tech FZ Hoodie, bluza-komin Nike Tech Funnel oraz spodnie Nike Tech Pants.


Główną propozycją dla mężczyzn jest kurtka Nike Tech Windrunner IRD. Jej pierwsza wersja została zaprojektowana dla biegaczy Nike w 1978 r. i szybko stała się obowiązkowym elementem mody miejskiej. Wodoodporne, barwne panele z tkanego materiału nawiązujące do pierwotnego designu świetnie chronią podczas opadów. Jednocześnie podkreślają one klasyczny podział kolorów w kształcie litery V – typowy dla Windrunner’a. Serię tworzą również: bluza Nike Tech AW77 z połyskującymi detalami, bluzę z kapturem Nike Tech FZ Hoody, Nike Tech Crew oraz spodnie Nike Tech Pant.

Kolekcja Nike Tech Pack wraz z linią Tech Fleece jest dostępna online od 21 sierpnia – na nike.com/techpack oraz od 28 sierpnia w wybranych sklepach z kontem Nike Sportswear.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza