niedziela, 20 lipca 2014

We Show Soul, Show Your Love!

Soulbowl.pl to pierwsza i w tej chwili największa strona w Polsce, która od 2006 niezmiennie rozpowszechnia brzmienia soul, funk, hh i r&b. Przez te osiem lat promowali zarówno muzykę mainstreamową, jak i wielu niezależnych artystów, będących dopiero na początku swojej drogi. Organizowaliśmy własne tematyczne imprezy, patronując przy okazji najważniejszym wydarzeniom w kraju. W ostatnim czasie na naszym koncie pojawiły się wywiady przeprowadzone m.in z: Bilalem, Mc Melodee, Ella Eyre, Coultrain, Jose James, Lalah Hathaway, Miles Bonny, Brittany Bosco czy Aloe Black oraz polskimi artystami takimi jak Ten Typ Mes, Ania Szarmach, Brenda Walsh, Kixnare, Zeus, Envee i Muzykoterapia. W ostatnim czasie jeszcze intensywniej stawiamy na promowanie nowych twarzy na muzycznej scenie szeroko pojętej, czarnej muzyki.


Pierwszego lipca bieżącego roku udostępnili fanom w ramach 'wakacyjnej niespodzianki' składankę stworzoną z utworów zagranicznych muzyków, których zaprosiliśmy do współpracy. Kompilacja We Show Soul, to przede wszystkim zbiór brzmień, które na co dzień można zastać na łamach naszego serwisu. Oczywiście jak każdą składankę, także i nasze wydawnictwo cechuje różnorodność i tak można na niej usłyszeć funk, r&b, nowe beaty, uduchowioną elektronikę, a nawet disco.


Zachęcamy do zapoznania się z pierwszą soulową kompilacją w Polsce, stworzoną dzięki artystom z zagranicy. We Show Soul, Show Your Love!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza