niedziela, 20 lipca 2014

Pokahontaz - Bezczel i Wuzet na Reversalu

Wiadomo już, że na nadchodzącym krążku Pokahontaz pojawią się Buka, BU i Kleszcz. Ostatnimi ujawnionymi gośćmi, tym razem nie związanymi z wytwórnią MaxFlo, są Bezczel i Wuzet. 


- Na ten album zaprosiliśmy również artystów spoza naszych kręgów, którzy urzekli nas swoim nawijaniem i naszym zdaniem należą do czołówki rodzimej sceny - tak obecność Bezczela i Wuzeta na REVERSALu komentuje Rahim. - Wybór gości był bardzo spontaniczny: zaczęliśmy od oldschoolu, więc wzięliśmy jako gościa Bu, zaprosiliśmy Bezczela i Wuzeta biorąc pod uwagę naszą zajawkę - dodaje Fokus. Panowie po raz pierwszy w karierze spotkają się na jednym krążku. Wszystkim, którzy z niecierpliwością czekają na ten album zdradzamy, że preorder pojawi się już w przyszłym tygodniu. 

To nie koniec dobrych wiadomości. Dzisiaj rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego klipu, zwiastującego REVERSAL. “Zycie jest piękne” będzie trzecim obrazkiem zapowiadającym ten krążek.
- Teledysk powstaje do kawałka o zupełnie odmiennym klimacie niż dwa pierwsze - mówi Rahim. - Chcemy pokazać, że nasz najnowszy album jest ciekawy i bardzo zróżnicowany - dodaje. Czy cieszyć się będzie takim samym powodzeniem jak “Habitat” i “W Ruch” dowiemy się niebawem. A już wkrótce pojawi się pełna fotorelacja z planu klipu na www.fb.com/maxflorec. Natomiast już jutro zespół zaprasza na koncert w Zabrzu, w ramach imprezy Muzyczne Lato. Wejście na koncert jest darmowe, a po więcej informacji zapraszamy tutaj:
https://www.facebook.com/events/552509588194608/

Tekst: Joanna „Este” Michalik (MaxFloRec)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza