sobota, 5 lipca 2014

JahMusic Sunstage na Hip Hop Kempie!

Słuchanie dźwięków muzyki reggae i dancehall w towarzystwie gorących słonecznych promieni obecnych w Hradec Králové to coś, czego nie odmówiłby sobie żaden fan dobrej muzyki, który w sierpniu stawi się na tegorocznej edycji Hip Hop Kemp!


I każdy z nich będzie miał na to doskonałą okazję, bo kolejnymi gośćmi trzynastej edycji festiwalu będą znakomici przedstawiciele kolektywu Dancehall Masak-rah w składzie między innymi z Junior Stressem, a także jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów reggae w Polsce, członek EastWest Rockers, czyli Ras Luta!

Do line-upu dołącza również duet reprezentujący klasyczne połączenie pracy rapera z producentem. Przedstawiciele gospodarzy, którzy po mniejszych lub większych solowych dokonaniach połączyli siły i wydali w tym roku wspólną płytę – jeden z najpopularniejszych czeskich raperów Paulie Garand oraz młody producent Kenny Rough wystąpią w tym roku w Hradec Králové! W dzisiejszej odsłonie nie zabrakło również przedstawicieli niemieckiej sceny hip-hopowej - raper Slowy oraz DJ i producent 12Vince. Kolejni artyści to duet pochodzący z Czech, współpracujący ze sobą od kilku lat i mający na koncie dwa wspólne krążki, czyli Rest i DJ Fatte! Następni w kolejności są artyści z czeskiej super grupy rapowej, która na swoim koncie ma kilka bardzo dobrych płyt i niemałą popularność – reprezentująca Hradec Králové grupa Maat to kolejni goście tegorocznego Festiwalu z Atmosferą! W dzisiejszej odsłonie znaleźli się również jedni z najciekawszych przedstawicieli słowackiego hip hopu - Supa i Delik z grupy Moja Reč!

Na reggae stage wystąpią również: Jamalski (USA), Jah Sun (USA), Rebellion the Recaller (GM), Weedy G Soundforce (CH), Ucee (DE), Mystic MC (DK), Mortal Kombat (DE), Jahmusic Lightaz (CZ) i wielu innych...


Bilety na festiwal Hip Hop Kemp dostępne są za 219 PLNów i 409 PLNów (VIP) w oficjalnym sklepie internetowym polskiego promotora festiwalu joyStore by Joytown (www.joyStore.pl). 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 komentarz: