piątek, 18 lipca 2014

Hip Hop Kemp - rezerwacja miejsc w Kempobusach, konkurs dla writerów!

Ruszyła rezerwacja miejsc w Kempobusach, które zawiozą festiwalowiczów na Hip Hop Kemp 2014! Wygoda, bezpieczeństwo, dobra muzyka z głośników, nowe znajomości, beztroska kempowa atmosfera, paczki z gadżetami dla wszystkich uczestników – tak wygląda przejazd kultowymi już Kempobusami na festiwal Hip Hop Kemp. Już po raz 12-ty specjalne autokary wyruszą do Hradec Králové z 15 polskich miast!


Jazda Kempobusem to nie tylko opcja na poznanie nowych znajomych do wspólnych imprez na Kempie. Przez całą trasę do Hradca leci starannie dobrana muzyka, wprowadzająca w kempowy nastrój. Dodatkowo piloci opowiadają różne ciekawe historie o imprezie i dają cenne wskazówki, jak w pełni skorzystać ze wszystkich uroków festiwalu Hip Hop Kemp. W tym roku na festiwalowiczów podróżujących Kempobusami czeka multum atrakcji, a wśród nich paczka gadżetów dla każdego uczestnika i konkursy z nagrodami - do wygrania m.in. płyty z autografami czy ubrania! Odpowiednia nuta, doborowe towarzystwo i kempowa atmosfera od samego startu gwarantowane!

Poszczególne ceny i opcje rezerwacji miejsc z różnych miast znajdziecie w internetowym sklepie joyStore by Joytown – zarezerwuj miejscówkę w jednym z Kempobusów!

To nie koniec - organizatorzy HHK odpalają także konkurs dla writerów Art Challenge 2014, z możliwością zgarnięcia karnetów na Hip Hop Kemp 2014! Myśl przewodnia jest bardzo prosta – machnij prackę promującą Kemp - i zgarnij karnet! Forma dowolna, mogą to być zarówno wrzuty na ścianach, autach, prace na ciele lub na kartkach. Czy użyjecie puszek, czy mazaków – your choice!

Konkurs organizowany jest wraz z ekipą OUT.tv, która dla autora najlepszej pracy przygotowała dodatkową nagrodę - nowiutki tablet Pentagram Quadra 7 Ultra Slim!  Do konkursu dołączyła także ekipa ze sklepu wrongsideshop.pl, która zasponsoruje puszki potrzebne do wrzucenia najlepszego projektu graffiti na mur Festivalparku, a ekipa OUT.tv nakręci krótką relację z malowania! Oprócz tego chłopaki szykują nagrody-niespodzianki dla pierwszych trzech miejsc!

Zdjęcia prac konkursowych lub skany pracek przesyłacie na konkurs(at)hiphopkemp.pl*, macie czas do 27 lipca (niedziela), a 30-tego (środa) poznamy zwycięzców!

Pamiętajcie, liczy się kreatywność i nieszablonowość! Writerzy zazwyczaj mają otwarte głowy, dlatego wierzymy, że pozytywnie nas zaskoczycie! Powodzenia!

* Przesłanie pracy na konkursowy adres e-mail jest równoznaczne ze zgodą na publikację materiałów na oficjalnym polskim fanpage'u festiwalu. Tym samym uczestnik oświadcza, że jest autorem danej pracy i ma do niej pełne prawa.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza