czwartek, 12 czerwca 2014

Haju - Do dzis - premiera teledysku

Debiutancki legalny album wrocławsiego rapera, Haja, ukaże się już 27 czerwca. W sieci pojawił się drugi teledysk promujący płytę. Za bit w numerze "Do dziś" odpowiadają Złote Twarze & EljotSounds.


- Wychowałem się na Kosmosie. To osiedle mnie ukształtowało i dało mnóstwo inspiracji. Kawałek i teledysk składają hołd najważniejszemu dla mnie miejscu w 71. Dodatkowo w klipie przewijają się obrazy z naszego archiwum. Stare VHS zatrzymało momenty sprzed dziesięciu lat - bardzo ważne dla mnie i moich braci z Pepe Skuad. Hołd blokom! Kosmos 4 life - mówi Haju.


Na "Elipsie" znajdziemy 12 premierowych utworów. Prócz gospodarza, w charakterze gości usłyszymy raperów takich jak Rekord i Roxon z Pepe Skuad, Paluch oraz Mam Na Imię Aleksander. Za muzykę odpowiadają: Złote Twarze, EljotSounds, Młody G.R.O., Markuszynsky, Rockets Beats, Opiat, MZG oraz SoDrumatic. Gramofony: DJ Gondek.


- Niedługo po zamknięciu albumu “Międzyświat” wybrałem się z kilkoma przyjaciółmi i znajomymi na rejs do Szwecji. Na drugi brzeg dotarliśmy niewielkim, leciwym jachtem żaglowym. Oprócz zgłębiania tajemnic żeglugi miałem sporo czasu żeby przemyśleć kilka spraw i złapać parę kadrów, które mógłbym zapamiętać na zawsze. Otwarte morze jest fascynujące. Spisałem kilka notatek i zrobiłem kilka zdjęć -​ jedno z nich znajduje się na froncie albumu. Elipsa zrodziła się na morzu, a na lądzie nabrała kształtu -  dodaje raper.

Haju, reprezentant zespołu Pepe Skuad, ma na swoim koncie trzy solowe albumy oraz cztery nagrane wspólnie z zespołem. Raper obecny jest na podziemnej scenie od 12 lat. Jego solową dyskografię tworzą: "Poeta z ławki", "Jawosen" oraz "Międzyświat". Dwa ostatnie, stworzone wspólnie z duetem producenckim Złote Twarze, odbiły się szerokim echem w rapowym podziemiu. Na www.preorder.pl/elipsa dostępny jest specjalny pakiet, w którym można nabyć "Elipsę" wraz z dwoma poprzednimi wydawnictwami Haja.

Za teledysk odpowiada ekipa DelaFlow.com. Wsparcie: Diamante Wear, Patriotic.

Tracklista:
01. Elipsa
02. Drzewo
03. Do dziś
04. Film
05. Wojownik feat. Paluch
06. Dzwonię nocą
07. Kiedy spłynie
08. 50/50
09. AVC
10. Buty feat. Mam Na Imię Aleksander
11. Łapię kurs feat. Pepe Skuad
12. Na Morze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza