środa, 28 maja 2014

K2 i Buka: „1 moment” już w sieci!

Skok ze spadochronem, jazda samochodem rajdowym i na motorze, zabawa w kasynie czy tatuaż – to część atrakcji, na które decyduje się główny bohater najnowszego klipu K2 (w tej roli Jakub Sokołowski). Obrazek od wczoraj dostępny jest na MaxFloRecTV


– Trzymamy się motta „carpe diem”, pokazujemy, jak można maksymalnie korzystać z życia. Nakręciliśmy sporo scen plenerowych, energetyzujących i tętniących życiem. Istotny jest też cały wątek fabularny – zapowiadał kilka dni temu K2. Umieszczenie tak wielu „energetyzujących i tętniących życiem” scen w jednym klipie nie jest zabiegiem przypadkowym. Jeśli chcecie wiedzieć, dlaczego – po prostu sprawdźcie poniższe wideo!


[YouTube – „1 moment”: https://www.youtube.com/watch?v=RjzujFoWxY8]


„1 moment” to trzeci singiel K2 od czasu jego transferu z MaxFloLabu [inicjatywy promującej mniej znanych, a wyróżniających się spośród reszty artystów; najlepszym rekurtom hip-hopu wydawane są krążki „na legalu” – przyp. red.] do MaxFloRec, a czwarty z kolei promujący jego debiutancki album. Jako gitarzysta w utworze udzielił się SoulToSqueeze. 

Realizacją wideo zajęło się AG Studio odpowiedzialne m.in. za klip do „Habitatu” Pokahontaz (kliknij, aby zobaczyć: https://www.youtube.com/watch?v=qUgBRvNxm10). Główne role zagrali: Jakub Sokołowski i Sylwia Borowska. Album ANATOMIA, z którego pochodzi „1 moment”, zamówić można na sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść: http://www.sklep.maxflo.pl/pl/p/K2-Anatomia/374).

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza