poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Przedstawiamy pierwszą globalną kolekcję Levi's® Skateboarding na jesień 2013

Levi's® z dumą prezentuje pierwszą globalną kolekcję Skateboarding, która powstała przy wykorzystaniu ponadczasowych wzorów, ale została opracowana i skonstruowana tak, by sprostać wymaganiom dzisiejszych skaterów. Zaprojektowana, testowana i dopracowywana przez fanów deski z myślą o ludziach z taką samą pasją. Wszystkie elementy kolekcji charakteryzuje unikalny design zestawiony z najwyższej jakości fasonami i materiałami. W kolekcji znajdziecie spodnie dżinsowe i typu non-denim, koszule, różnego rodzaju topy i odzież wierzchnią.


Wśród propozycji Levi's® Skateboarding znalazły się dżinsy 510™ Skinny, 511™ Slim, 513™ Slim Straight oraz 504™ Regular Straight Fit, spodnie Work, Field i 511™ Sta-Prest™, koszulki Crew Neck, kurtka Coachy, Wagoneer oraz koszule Manual.


W kolekcji Skateboarding zastosowane zostały wyjątkowe rozwiązania zapewniające komfort podczas jazdy na desce – dżins wzbogacony został tkaniną Cordura®, zapewniającą wyjątkową odporność na ścieranie oraz Lycra® T400®, dodającą materiałowi elastyczności. W połączeniu z dodatkowo wzmocnionymi, minimalizującymi ryzyko rozerwania szwami na całej długości i w okolicach krocza, wzmocnionym zamkiem, dwuwarstwowymi tylnymi kieszeniami i ukrytą wewnętrzną kieszenią, modele z kolekcji Levi’s® Skateboarding zapewnią Ci pełną gotowość do jazdy. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza