poniedziałek, 19 sierpnia 2013

HDS na temat swojej najnowszej płyty

Na przełomie września i października będzie miała miejsce premiera najnowszego albumu warszawskiego rapera, która ukaże się legalnym nakładem Proper Records.  Jak zapowiada artysta, płyta zatytułowana po prostu „HDS”, będzie uliczno – refleksyjnym materiałem, w którym nie zabraknie numerów z wyraźnie zarysowanym wątkiem autobiograficznym.


To trzecia płyta w dorobku rapera, po „Naznaczonym” oraz „Odbiciu codzienności”. Na krążku gościnnie będzie można usłyszeć . Lukasyno i Egona, Palucha, Bonusa, Braha oraz Glacę. Za muzykę odpowiada radomski producent Tytuz, który już przy wcześniejszym krążku dołożył sporo pracy, za gramofonami stanie nie kto inny jak  Dj Grubaz, a o końcowe brzmienie płyty zadba Olek Kowalski z Otrabarwa studio.

12 utworów jest odzwierciedleniem kolejnego etapu w życiu rapera. Artysta unika porównań najnowszego materiału z poprzednimi albumami. – Jest  po prostu inny.  To nie ja powinienem być jego recenzentem, ale słuchacze. Niech muzyka mówi sama za siebie– dodaje HDS

To pierwsza płyta HDS, nagrana poza domowym studiem i pierwsza, która zostanie wydana pod szyldem Proper Records. Pierwszym singlem promującym krążek będzie utwór „Moja Ochota” , w którym na mikrofonie gościnnie usłyszymy Glacę. Premiera teledysku, którego produkcją zajęła się grupa 9Liter Filmy, już we wrześniu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza