poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Bu - o klipie Byk i płycie o tym samym tytule

Tyski raper w roli dyrygenta! BU, tyski raper kojarzony głów-nie z formacją 3oda Kru, w swoim naj-nowszym klipie do utworu „Byk” wcielił się w rolę dyrygenta. Pod jego batutą „grają” m.in. wiertarki, młoty i piły me-chaniczne


„Byk” to już trzeci singiel promują-cy solowy album BU o tym samym tytule. Produkcją utworu zajął się DJ BRK. Mik-sów i masteringu dokonał Puzzel. Za war-stwę tekstową odpowiada sam raper, za produkcję oryginalnego teledysku – grupa Przedmarańcza.


Płyta BYK to najnowsze wydaw-nictwo MaxFloRec, wytwórni założonej i prowadzonej przez słynnego Sebastiana „Rahima” Salberta (Paktofonika, Pokahon-taz). Premiera albumu miała miejsce 12 lipca tego roku. Składa się na niego 19 premierowych utworów, do których tyski raper zaprosił szerokie grono zaprzyjaź-nionych artystów. Najmocniejszą jednak stroną nowego krążka są niebanalne zwrotki BU. Dzięki nim wydawnictwo staje się pozycją dla spragnionych rapu z najwyższej półki. Lista producentów odpowiedzialnych za warstwę muzyczną drugiego po bardzo dobrze przyjętym mix-tapie ZEZOWATE SZYNŚCIE materiału jest imponująca. Podkłady skomponowali m.in.: Bob One, BRK, Grub-Son, Grafit i DiNO. Na featuringach poja-wili się artyści, tacy jak: 3oda Kru, Bas Tajpan, Biak, Brzuch, Bob One, GrubSon, Jarecki, Majkel czy Rahim. Nagrań dokonano w Zacieszamy Stu-dio pod czujnym okiem GrubSona, który podjął się roli producenta wykonaw-czego. Płytę w całości odsłuchać można na oficjalnym kanale wytwórni MaxFloRec w serwisie YouTube – MaxFloRecTV. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza