poniedziałek, 12 sierpnia 2013

37 Buki - premiera już 13 sierpnia!

„Egzorcyzmy Dr. Skacza” – pod takim tytułem po ponad półtorarocznej przerwie Buka zaserwuje swoim fanom kolejny odcinek serialu „37”. Zobaczyć będzie można go już we wtorek na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube W najnowszym odcinku obok słynnego Buki, Kota (który nie jestem kotem), Mumina i dr. Skacza w mieście Fatum pojawią się nowi bohaterowie – Zło i Ksiądz Szatanek. Czy popularność trzeciego odcinka będzie równie duża co poprzednich? Aktywność fanów na profilu Facebookowym wydawnictwa MaxFloRec i samego rapera zwiastuje spektakularny sukces tej produkcji. Atmosferę wokół premiery podsycają towarzyszące „37” kontrowersje, od których autorzy animacji kolejny raz nie zdecydowali się odejść.


„37” to animowany serial niezależnej polskiej produkcji. Jego autorami są: Wojciech „Koksny” Górny (reżyseria, scenariusz, produkcja, animacja) i Mateusz „Buka” Daniecki (produkcja, scenariusz, udźwiękowienie), popularny raper z Gdańska. „37” przedstawia historię czwórki przyjaciół: Buki (Mateusz „Buka” Daniecki), Mumina (Wojciech „Koksny” Górny), Kota (Mateusz „Mati” Paciorek) i Dr Skacza („Buka”) mieszkających w jednej, dość nietypowej kamienicy. Co rano głównego bohatera budzi hasło: „Masz 37 powodów, by się zabić”. Wtedy też zaczynają się jego perypetie z pochłoniętym w świecie cyfrowym współlokatorem Muminem, zwariowanymi pomysłami Kota (który nie jest kotem) i nieokiełznanym sąsiadem, Doktorem Skaczem (psychologiem). Więcej na oficjalnej stronie serialu: www.37.maxflo.pl.


Pod adresem www.youtube.com/watch?v=TC2ewe8gsMc znajduje się kontrowersyjna zapowiedź premierowego odcinka. Uwaga! Trailer zawiera wulgaryzmy!

Polub MaxFloRec na Facebooku: www.fb.com/maxflorec
Zajrzyj też na: www.maxflo.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza