wtorek, 23 lipca 2013

25-28 lipca Zamoś / Wszystko Gra w Zamościu 2013

25-28 lipca w Zamościu odbędzie się festiwal Wszystko Gra w Zamościu 2013. Na festiwalu wystąpią takie sławy jak Lao Che, KSU, Hate, Sambor oraz Rastamaniek a.k.a. Stama Ra. Oprócz koncertów gwiazd w programie przewidziano warsztaty, sztuki teatralne, pokazy, projekcje filmowe oraz wydarzenia specjalne. Warsztaty i pokazy będą odbywać się na rynkach kompleksu starego miasta, projekcje filmowe w kinie Stylowy oraz na podwórkach starówkowych kamienic. Wydarzenia specjalne będą natomiast rozsiane po całym mieście.


Koncerty Lao Che, KSU oraz Sambora poprzedzać będą występy lokalnych oraz mniej znanych ogólnopolskich artystów. Poza głównymi gwiazdami na scenie zobaczymy rapera z Zamościa WHSP wraz z gośćmi, których zaprosił z całej polski.


W niedzielę w Kazamacie Wschodniej Bastionu odbędzie się impreza w rytmach Reggae, Dancehall, Hip-Hop z udziałem lokalnego selektora Jabcok a.k.a. Duboff Selecta, DJ’a oraz producenta Rediego oraz Rastamańka ( Warszawa ) szalonego nawijacza ze wsparciem beatboxera Fifo oraz scratchami DJ Barego.

W ramach festiwalu będą wyświetlany takie filmy jak Once, Jesteś Bogiem oraz Life in a day: Dzień z życia. Spektakle będą prezentowane zarówno przez lokalne grupy aktorów oraz gościnie zagra teatr „Bynajmniej” z Wieliczki. Spragnieni ruchu odnajdą się na warsztatach, a ci lubiący cieszyć ducha w naszym Socrates Cafe.

Ceny biletów oraz dokładny program można znaleźć na stronie http://www.wszystkogra.org 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza