czwartek, 27 czerwca 2013

4.07 Warszawa: CHECK THIS OUT! - GAVLYN (LA) | MIUOSH | SOLAR/BIAŁAS | GUOVA

4 lipca w znanym punkcie na imprezowej mapie Warszawy odbędzie się nie lada event - zapraszamy na pierwszy w Polsce koncert GAVLYN & Organized Threat w 1500m2. Tego samego wieczoru na scenie pojawią się także MIUOSH, SOLAR/BIAŁAS oraz GUOVA. Oprócz tego jak informuje line-up wydarzeniowy pokazy tańca i beatboxu podopiecznych Hip Hop Akademii oraz malowanie graffiti na ścianach klubu. Bilety już w obiegu, widzimy się!


GAVLYN & Organized Threat
Uważana za jedną z najbardziej utalentowanych młodych raperek na świecie. Jej singiel „What I Do” pochodzący z debiutanckiego albumu „From The Art” zajął top światowych list iTunes. Wielu pasjonatów muzyki rap określa Gavlyn jako wyjątkową postać na rynku muzycznym, gdyż słuchając jej odnosi się wrażenie jakby stała w opozycji do obecnie panujących trendów w Stanach Zjednoczonych. Jest naturalna, jej klipy realizowane są bez żadnego przepychu i bogactwa, a swobodne flow w połączeniu z tłustymi bitami przypomina bardziej old school niż new school. Poza inspiracją lat 90-tych w jej utworach można usłyszeć również wpływ takich gatunków jak Alternative Rock, Drum & Bass czy Jungle. Koncert 4 lipca w warszawskim klubie 1500m2, będzie jej pierwszym występem w Polsce, a artystka poza naszym krajem na swojej trasie koncertowej odwiedzi najważniejsze europejskie festiwale hip-hopowe. Jej repertuar obejmie utwory pochodzące z debiutanckiej płyty jak i świeżo wydanej reedycji pierwszej epki Gavlyn „Habit That You Blame”. Krążek ze zmienioną tracklistą trafił na rynek 21 maja 2013 roku. Gościnnie wraz z Gavlyn wystąpi ekipa Organized Threat.


MIUOSH
Jego twórczość znana jest z przemyślanych tekstów i dopracowanych dźwięków. Solową karierę rozpoczął w 2007 roku płytą „Projekcje”. Pierwszy, aczkolwiek znaczący, sukces komercyjny raper odniósł za sprawą wydanej w 2012 roku solowej produkcji zatytułowanej „Prosto przed siebie”. Nagrania wyróżnione platynową płytą dotarły do 2. miejsca zestawienia OLiS. Materiał przyczynił się także do zainteresowania publiczności poprzednim dorobkiem artystycznym rapera. Status złotej płyty uzyskał wydany rok wcześniej album „Piąta strona świata”. Natomiast debiut muzyka - Projekcje trafił na krajową listę przebojów (OLiS).


SOLAR/BIAŁAS
Solar i Białas przez kilka lat zajmowali wysokie miejsca na najważniejszych bitwach freestyle'owych w kraju. Pomimo ośmiu albumów wydanych w podziemiu szerszą rozpoznawalność zapewniła im dopiero pierwsza, profesjonalnie zrealizowana płyta pt. "Z ostatniej ławki". Duet zyskując coraz większą liczbę fanów w czerwcu tego roku wyda legalny debiut, który ukaże się nakładem Prosto Label, a nagrania z nowego krążka premierowo będzie można usłyszeć na żywo podczas naszego wydarzenia.


GUOVA
Aleksandra „Guova” Głowińska to włodawska raperka obecnie mieszkająca w Warszawie. Klasyczny rap z domieszką drum and bassu czy dubstepu to domena artystki. Wiosna 2012 i konkursowa zwrotka „Gdzie oni są?” do wytwórni STOPROCENT przyniosły Guovie popularność. Jej kontrowersyjne wideo obejrzało prawie milion użytkowników Youtube! W połowie lutego tego roku światło dzienne ujrzał debiutancki album „Śmietnik” wydany przez Fonografikę.
Guova zagrała kilkadziesiąt koncertów, przed wieloma największymi tego gatunku w Polsce. Koncert podczas Check This Out!, będzie jej pierwszym występem w Warszawie od prawie pół roku.


Dodatkowo:

* Beatbox: Maniek & Bobby

* Taniec: Hip Hop Akademia

* Graffiti: szczegóły wkrótce

Co? CHECK THIS OUT! - GAVLYN (LA) | MIUOSH | SOLAR/BIAŁAS | GUOVA
Gdzie? 1500m2 - ul. Solec 18, Warszawa
Kiedy? 4.07 , 18:00
Wjazd?
- PRZEDSPRZEDAŻ - 33 PLN
- DZIEŃ KONCERTU - 45 PLN

DYSTRYBUCJA BILETÓW:
- CALIFORNIA SKATESHOP (AL. SOLIDARNOŚCI 82)
- PUNKTY SIECI EVENTIM.PL (M.IN EMPIKI, SATURNY)

Linki:
dołącz do wydarzenia na fb
www.facebook.com/checkxthisxout
www.facebook.com/pularteventy
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza