czwartek, 11 kwietnia 2013

13.04 Warszawa: SINCE WAY BACK #7 - GRAND FINALE! // Urodziny Powiększenia!

Siódma odsłona a zarazem Finał cyklu Since Way Back, urodziny Powiększenia. Występy na żywo z elektronicznymi instrumentami, set prezentujący historię muzyki tanecznej oraz lokalne wsparcie plejady didżejów, promotorów i kolekcjonerów płyt, którzy przewijali się w Powiększeniu w trakcie mijającego sezonu. Gośćmi specjalnymi ostatniej imprezy będą reprezentanci nowej wytwórni z Liverpoolu - Scenery Records - wschodząca gwiazda brytyjskiej elektroniki John Heckle i weteran wyspiarskiej sceny Stu Robinson. W górnej sali barowej wystąpią przyjaciele cyklu SWB z najważniejszych warszawskich kolektywów ostatnich lat.


Finał cyklu Since Way Back jest częścią urodzinowego weekendu klubu Powiększenie!

SINCE WAY BACK #7 - GRAND FINALE!

MAIN ROOM (Scenery Records):

JOHN HECKLE DJ+707 Set (Mathematics / Crème / Scenery / Liverpool)
STU ROBINSON (Cosmic Boogie / ASOK / Scenery / Liverpool)
GRUPA BIZNES (J-son & Funkoff)

BAR BOOTH (Since Way Back All-Stars):

JEALO (Niewinni Czarodzieje)
NAJAR (Club Collab)
SEKTA (Sorry, Ghettoblaster)
JONKPA (JuNouMi)
BOY DIVISION (God Save The Queen)
RISKY & DOOK (Keep On Searchin')
QBS (Deep We Can)
PRAKTIK (Niewidzialna Nerka)

JOHN HECKLE
Finał cyku uświetni wschodząca gwiazda intensywnej brytyjskiej elektroniki - John Heckle. Na Since Way Back zaprezentuje niespotykane połączenie didżejskiego setu z płyt winylowych i automatu perkusyjnego - Roland TR-707. Umiejętności tego młodego i niezwykle utalentowanego producenta docenił sam Hieroglyphic Being, wydając jego muzykę nakładem swojej wytwórni Mathematics Records, a także holenderski weteran DJ TLR z Crème Organization. Po remiksie dla chorwackiej oficyny Burek przyszedł czas na reprezentację lokalnego podwórka i dwa utwory w nowej stajni Scenery Records należącej do naszego drugiego gościa. Jego w 100% hardware’owy live-act w brytyjskim Boiler Room przeszedł już do historii jako jeden z najlepszych występów tego globalnego show, wywołując lawinę komentarzy i wskazując kto w najbliższych latach będzie liczył się w grze.

STU ROBINSON
Drugim gościem finałowej nocy będzie człowiek o wielu twarzach i pseudonimach, didżej o niespotykanej scenicznej charyźmie, ulubieniec warszawskiej publiczności - Cosmic Boogie aka ASOK czyli brytyjczyk Stu Robinson. Za gramofonami od ponad 15 lat, zaczynał w czasach Prodigy pod pseudonimem ASOK od jungle, rave i drum’n’bass. Późniejsza fascynacja soulem, funkiem i disco zaowocowała międzynarodowym uznaniem pod aliasem Cosmic Boogie. Dziś wraca do ulubionego poza rodzimą Anglią kraju, aby zaprezentować drugie wcielenie ASOK - surowy house i techno z automatów perkusyjnych oraz by promować swoją nową wytwórnię Scenery Records.

SWB ALL-STAR POSSE
W czasie kiedy na dole występować będą zagraniczni artyści, na górnej sali luźne koleżeńskie sety zagrają lokalni goście wspierający cykl przez cały rok. Współtwórcy kolektywów Sorry, Ghettoblaster, Club Collab, JuNouMi, Niewinni Czarodzieje, God Save The Queen czy Keep On Searchin’ i inni przyjaciele SWB zapewnią oddech i wytchnienie w okolicach baru. Twórcą i gospodarzem cyklu jest J-son z S1 Warsaw.

Cykl Since Way Back stworzony został we współpracy z Bushmills, whiskey która jako marka, na całym świecie zajmuje się wspieraniem ambitnych projektów muzycznych. Jego celem jest przywrócenie należnego miejsca kolekcjonerom płyt, producentom, doświadczonym didżejom oraz artystom występującym na żywo.

Curated by: Bushmills

Oficjalna strona Bushmills Irish Whiskey na FB:
http://www.facebook.com/B.BrothersAndOthers

Co? SINCE WAY BACK #7 - GRAND FINALE! // Urodziny Powiększenia!
Gdzie? Powiększenie - ul. Nowy Świat 27, Warszawa
Kiedy? 13.04 , 22:00
Wjazd? 10pln
Linki:
dołącz do wydarzenia na fb

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza