czwartek, 11 kwietnia 2013

14.04 Gdańsk: TRÓJMIASTO DLA CETOWEGO! Koncert charytatywny.

Kolejny event - cegiełka dla Cetowego: 14.04 to niedziela, postanowiliśmy postawić na klimat w godzinach 15.00 do ok 18.00 odbędzie się freestyle jam. Gdzie każdy będzie mógł wejść na scenę, wziąć majka w dłoń, poćwiczyć bądź po prostu zrymować coś płynącego z głębi duszy. Od ok. 18 zaczną się koncerty oraz kolejno show taneczne, beatbox. Koncerty planujemy zakończyć ok godziny 1 live actem Odme/Slavko - po nich after, klimat lat 80'-90' rap, funk, breakbeat's. Artyści grają absolutnie za darmo- to ich ogromny wkład powoduje, że możemy zrobić coś więcej dla Bartka. To co możemy zapewnić to: Duża dawka dobrego rapu, tańca na najwyższym poziomie, stylowego beatboxu, prowadzących z klasą:) oraz atmosferę, którą tworzą niesamowici ludzie tworzący subkulturę hiphopu kierując się hasłem ' peace, love, unity & havin fun ' oraz przyjaciele. 


line-up

Odme / Slavko ( live act)
Edzio & Yah freestyle show
Sumastyli Buka, Mati/ Dj o2ld
Kaczorex & Lipskee / Shin Tao i znajomi
Dwazera(Rakraczej, Tomasin) / dj lolo
Spec
Joda/ Gedz
Young Flava, United Breakers , Presidentz , Mad Skillz. (bboys)
Emowski/ Qfi
Silver
Primore cru
DSK crew (tancerze, show)
Miejski Dystrykt/ Dj lolo
Toczek/Prus
Quanti & Bac (beatbox)
2iks
Sowa
Przi
Falanga

18;00 ( Planowany start koncertów)


15.00-18.00 Freestyle Jam

Prowadzący: Yah & Emote.

Wstęp: 10zł (wrzucenie do puszki dowolnej > sumy dla Cetowego)
+16

piwo/ shot (wódka)- 5zł

Dj: Ndz, Papi, Noz

Witajcie, po wypadku Bartka Cetowego Turzyńskiego, dla którego to zorganizowaliśmy ten właściwie 'rodzinny' event zastanawialiśmy się jak możemy pomóc.
Obecnie rodzina Bartka bardzo potrzebuje wsparcia finansowego i Naszą wspólną akcją, chcemy zdjąć możliwy ciężar z ich ramion.
Bartosz Cetowy Turzyński to fenomenalny tancerz, ale i dobry człowiek. Uległ poważnemu wypadkowi, którego szczegóły znajdziecie tutaj http://www.fundacjatwojapasja.pl/bboycetowy/

Bartek obecnie jest w bardzo ciężkim stanie i potrzebuje wsparcia. Dlatego po za zbiórką pieniędzy, nagramy dla niego video relację gdzie każdy przed kamerą będzie mógł złożyć Bartkowi życzenia, które kiedy się obudzi na pewno dadzą mu energetycznego kopa:)

Po za tym wraz z organizatorami przygotujemy dla Bartka album pamiątkowy z imprezy gdzie oprócz zdjęć, osoby chętne będą mogły podpisać się, czy napisać życzenia- zostawić swój wkład.

Absolutna całość zebrana podczas koncertu zostanie przekazana na konto Bartka.
Każdy z nas zna Bartka, albo z parkietu, bądź z telewizyjnego show, z widzenia, słyszał o wypadku.. Łączy nas na pewno jedno, wspólny cel- chęć dania odrobiny ciepła płynącego z serca i przekazanie energii poprzez zrobienie choćby hałasu na imprezie dla Bartka.

14.04 to niedziela, postanowiliśmy postawić na klimat w godzinach 15.00 do ok 18stej odbędzie się freestyle jam. Gdzie każdy będzie mógł wejść na scenę, wziąć majka w dłoń, poćwiczyć bądź po prostu zrymować coś płynącego z głębi duszy.
Od ok. 18 zaczną się koncerty oraz kolejno show taneczne, beatbox. Koncerty planujemy zakończyć ok godziny 1 live actem Odme/ Slavko- po nich after, klimat lat 80'-90' rap, funk, breakbeat's. Artyści grają absolutnie za darmo- to ich ogromny wkład powoduje,że możemy zrobić coś więcej dla Bartka.
To co możemy zapewnić to: Duża dawka dobrego rapu, tańca na najwyższym poziomie, stylowego beatboxu, prowadzących z klasą:) oraz atmosferę, którą tworzą niesamowici ludzie tworzący subkulturę hiphopu kierując się hasłem ' peace, love, unity & havin fun ' oraz przyjaciele.

Niebawem w całym trójmieście zostaną rozwieszone plakaty, które będą wam przypominały o wydarzeniu.
Widzimy się na miejscu!
Zapraszamy.
:)

Dojazd do klubu POLMOZBYT( dla przyjezdnych nie zorientowanych ):
z Żabianka skm- autobus 148 ( wychodzisz z tunelu, przy głównej drodze obok przejścia dla pieszych jest przystanek) jedziesz 9 przystanków -> wysiadasz na Al. Hallera przesiadasz się w tramwaj nr. 5 -> na trzecim przystanku, będą kierowały Cię strzałki. Na przystanku będzie wisiał również plakat imprezy w razie problemów dzwoń 500 390 158 / Zork- 505 801 189.

Co? TRÓJMIASTO DLA CETOWEGO! Koncert charytatywny.
Gdzie? Klub Polmozbyt - Aleja Gen. Hallera 132, Gdańsk
Kiedy? 14.04 , 15:00
Wjazd? 10zł (wrzucenie do puszki dowolnej > sumy dla Cetowego)
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza