sobota, 9 marca 2013

Kajman - Bad Boy (prod. Chmurok)

Przed Wami drugi singiel promujący nadchodzący album Kajmana pt. „Prototyp”.  Za bit w numerze „Bad Boy” odpowiedzialny jest Chmurok. Po mocnym braggowym numerze, nadszedł czas na przedstawienie kolejnego z wielu oblicz płyty, czyli mocno emocjonalnego numeru traktującego o wciąż powtarzającym się niespełnionym uczuciu i tęsknocie za utraconą miłością.


Album ukaże się 17 maja 2013 roku, nakładem Step Records. Z dniem dzisiejszym na www.preorder.pl wystartowała przedsprzedaż krążka, w promocyjnej cenie 29,99 zł.


Jak poinformowała wytwórnia, niższa cena obowiązuje wszystkich, którzy zamówią album do 28 marca, kiedy to zostanie upubliczniona niespodzianka dołączana do preorderowej wersji płyty oraz pełna tracklista wraz z gośćmi.


- Chcemy przekonać się ilu słuchaczy jest gotowych nabyć mój krążek praktycznie w ciemno, bez całej otoczki związanej z upublicznianiem gości, setką materiałów, trailerami, etc. Opublikowaliśmy do tej pory solowy singiel „Moje Pięć Minut”, który świetnie zażarł i wespół z wytwórnią zdecydowaliśmy się przeprowadzić swego rodzaju eksperyment w momencie publikacji „Bad Boya” – mówi Kajman.


Za wykonanie teledysku odpowiedzialna jest ekipa ToczyVideos. Obraz powstał przy wsparciu firmy The One. Animacja wstępna to dzieło Roberta Kaniszewskiego (rokkaboy.com).


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza