środa, 6 lutego 2013

Made in Polska: Molesta Ewenement

2 marca na kanale TVP2 w ramach projektu "Made in Polska" zostanie wyemitowany koncert zespołu Molesta Ewenement, legendy polskiej sceny rap. Będziecie mogli usłyszeć kawałki z całego przekroju działalności zespołu.


"Made in Polska - program realizowany przez TVP2 oraz Narodowy Instytut Audiowizualny. Ideą projektu jest tworzenie i aktualizowanie bazy zasobów audiowizualnych prezentujących polską scenę muzyczną oraz udostępnianie tych zasobów szerszej publiczności. W ramach projektu prezentowane będą rejestracje z koncertów popularnych zespołów muzycznych reprezentujących różne gatunki. Koncerty zostały podzielone na trzy sekcje tematyczne: reaktywacja, w ramach której wystąpi grupa, która już zakończyła swoją działalność, ale zdecydowała się wystąpić specjalnie z myślą o projekcie Made In Polska; debiut – zaprezentowani zostaną artyści, którzy debiut mają dopiero przed sobą lub są tuż po nim; klasyki gatunków, czyli prezentacja grup o ugruntowanej pozycji na rynku muzycznym, a także tych, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki."

sprawdzajcie video zapowiedź  programu

"Grupa powstała w 1995 w Warszawie z inicjatywy dwóch raperów: Vienia i Włodiego. W 1998 ukazał się debiutancki album Skandal, który stał się sensacją na polskim rynku muzycznym, ukazując moc nowego muzycznego zjawiska."

Co? Made in Polska: Molesta Ewenement
Gdzie? TVP2
Kiedy? 2.03 , 00:15 - 01:15
Linki:
dołącz do wydarzenia na fb


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 komentarz:

  1. Posłuchaj koncert online http://torrenty.org/torrent/787948

    OdpowiedzUsuń