środa, 6 lutego 2013

Jest okładka albumu Zaginionego

KOKA Beats prezentuje okładkę pierwszego legalnego albumu Zaginionego pt. „Czerwone samochody i białe dziewczyny”. Album ukaże się już w marcu i jest rezultatem wygrania przez artystę konkursu „Nagraj płytę z Orange”.


Okładka tego materiału jest wspólnym dziełem fotografa Michała Pośnika oraz grafika Radosława Szczytyńskiego. Materiał został zrealizowany podczas kilku sesji zdjęciowych odbytych w czasie zeszłorocznych wakacji. Mimo, że nie ma jej na froncie okładki, to bardzo istotną role odgrywa w niej modelka Bernadeta Wyrobek. Słuchacze będą się mogli o tym przekonać trzymając w dłoniach fizyczną wersję albumu. 

Do tej pory płytę promuje klip do utworu „Puls” http://www.youtube.com/watch?v=F6pfPKyNqvs

Zaginiony, właściwie Marcin Feltynowski jest warszawskim raperem, autorem tekstów, uczestnikiem slamów poetyckich. Zaczynał w 2001 roku, jednak oficjalnie zadebiutował dopiero dziewięć lat później albumem STREETWORKERZ, "Street Art", nagranym wraz z Nieukiem (AlboAlbo). Płyta zaskakiwała specyficznym wydaniem, umieszczona została w dużej, metalowej puszce wraz z akcesoriami związanymi z graffiti. Uwagę zwracał również specyficzny sposób promocji: "uliczne akcje promocyjne", slamy poetyckie, oraz eventy pokroju Pecha Kucha Night Warsaw czy Bitwa Ulicy Warszawskiej.
  Nadchodząca płyta będzie owocem wygrania przez Zaginionego konkursu organizowanego przez wytwórnię KOKA BEATS i Orange, w którym pokonał on ponad 300 innych wykonawców.

Więcej informacji na http://www.facebook.com/zaginiony

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza