sobota, 16 lutego 2013

22.02 Warszawa 5/55 & Burn Studios pres.: JFB (2 X UK DMC CHAMPION)

Co to jest Beat Kultura? To zajawka na tłuste bity, zmiksowane przez najlepszych ludzi w swoim fachu. Skupia dj-i, turnablistów, wirtuozów bit maszynek i innych fanatyków dobrego brzmienia, dlatego na drugą odsłonę naszego cyklu zaprosiliśmy kogoś wyjątkowego...


W ostatnich latach sztuka turntablizmu rozwinęła się w niezliczonej ilości kierunków. Niewielu jest artystów, którzy potrafią nadążyć za rozwojem nowych technik skreczowania, a przy tym samemu wprowadzać innowacyjne rozwiązania. Do tej nielicznej grupy niewątpliwie należy JFB, wywodzący się z Brighton dwukrotny zwycięzca UK DMC Championship z 2007 i 2011 roku.

Jednak w przeciwieństwie do wielu turnablistów, JFB jest też DJem, który wie kiedy należy zaprzestać beat junglingu i zacząć wrzucać parkietowe bangery, dzięki którym jest w stanie rozkręcić każdą imprezę. W końcu do tego się wszystko sprowadza: aby parkiet pełen był zadowolonych i tańczących ludzi. Mocno zakorzeniony w kulturze bassowej, z niesamowitą lekkością miksuje hip hop, breakbeat i dubstep, często grając swoje własne produkcje nie zapomina o klasycznych wpływach funk & soul. Wystarczą mu dwa gramofony i przyzwoity mikser, a efekty jego pracy spowodują opadanie szczęk u niektórych klubowiczów...

JFB po raz pierwszy odwiedzi Polskę w ramach cyklu Beat Kultura. 22 lutego w warszawskim klubie 55 będzie można na własne oczy (i uszy) doświadczyć geniuszu tego młodego artysty, który szturmem podbija parkiety klubów na całym świecie.

JFB Facebook
JFB SoundCloud:

Beat Kultura fanpage:

Support:
BMD (Tru Funk)
Eklektik (Good Lovin Music)
Spike (Break Da Funk)Dołącz do wydarzenia na fb:

Uwaga: PanBurger przez cała noc będzie serwował burgery !
100% wołowiny, 200 gram, 2 cm grubości, receptura z USA, jadł go w Chicago Gołota i Jordan Majkel, można po nim wypić pół litra wódki, dostępny all night long !

Drzwi: 21:00
Wjazd: 20 zł/ do 23ej za 10 PLN z listy FB
klub 55
FB:
SC:


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza