środa, 30 stycznia 2013

Zeus - Każdy ma problem do Z. - nowy utwór

Z okazji przebicia pułapu 50 tysięcy lajków na oficjalnym profilu facebook, Zeus przygotował dla swoich słuchaczy niespodziankę. Jest nią utwór, który nie wszedł na album "ZEUS. NIE ŻYJE." ze względu na powielanie pewnych treści pojawiających się w innych utworach z albumu. Pierwotnie do kawałka "Każdy ma problem do "Z"" powstać miał teledysk, który mimo rozpoczętych nad nim prac nie został ukończony. Dziś słuchacze dostają możliwość zapoznania się z tym utworem oraz pobrania go całkowicie za darmo.


Utwór "Każdy ma problem do "Z" powstał latem 2012 roku, podczas nagrywania albumu "ZEUS. NIE ŻYJE.", jednak na drodze selekcji został odrzucony z tracklisty albumu. Jest to rzecz inspirowana utworem "Heart of the City (Ain't No Love)" autorstwa Jaya-Z. Sam tekst zawiera kilka nawiązań do bardzo cenionych przez Zeusa składów i wykonawców.


Dziś oddajemy ten utwór naszym słuchaczom za darmo. Poniżej znajdziecie link umożliwiający ściągnięcie utworu w najwyższej jakości (320 kbps) oraz tekst. Miłego słuchania!

ŚCIĄGNIJ UTWÓR – http://www.mediafire.com/?j5zs1i0y7pbbv03

Tekst, rap, muzyka: Kamil "Zeus" Rutkowski
Mix / mastering: Zbigniew "Zbylu" Sarnowski

Zeus na fb - http://www.facebook.com/zeuspierwszymilion
Zbylu na fb - http://www.facebook.com/zbylubeatz
Zdjęcia: Magdalena Łężak (http://www.facebook.com/maktalezak.photographer)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza