środa, 30 stycznia 2013

11 - 15.02 Gdańsk: Taneczne Ferie Zimowe

Złapcie dobry vibe i wbijajcie na Ferie zimowe z Catch The Flava do Gdańska! W dniach 11-15 luty w Scenie Muzycznej Gdańsk będą odbywać się warsztaty taneczne, za których prowadzenie odwpowiadać będą Lipskee, Kuki, Ramona, Deny, Kleju, Cetowy, Pavloti. Nie daj się zasiedzieć zimie - w planach Hip Hop, Popping, Dancehall, C-Walk, Breakdance - więcej info w linku!


"W dniach 11 – 15 luty w Scenie Muzycznej w Gdańsku odbędą się warsztaty taneczne, które poprowadzą tancerze z grupy Catch The Flava, szerszej publiczności znani z efektownych występów w programie „Got To Dance. Tylko Taniec” telewizji Polsat.

Są pasjonatami tańca, którzy obojętnie spoglądają na modę na taniec i konsekwentnie krok po kroku realizują się w życiu poprzez taniec, muzykę i kulturę hip hop z którą utożsamiają się na co dzień już od najmłodszych lat.

Od trzech sezonów regularnie prowadzą zajęcia taneczne na kultowych obozach dla tancerzy o nazwie „Catch The Flava”. Dzięki temu doświadczeniu potrafią nawiązać świetny kontakt z uczestnikami zajęć oraz mają wypracowane skuteczne techniki warsztatowe, które realnie wpływają na Twój rozwój taneczny.


Tomasz „Kleju” Kuliś [Funky Masons & Polskee Flavour]

Najbardziej popularny polski tancerz street dance na świecie. Uczestnik finałów Red Bull Bc One 2010 w Tokio. Nieustannie w podróży. Regularnie sędziuje zawody, a także prowadzi zajęcia z młodzieżą na całym świecie w m.in. Stanach Zjednoczonych, Japonii, Hiszpanii, Belgii, Rosji, we Francji, a ostatnio nawet w Brazylii!


Bartosz „Cetowy” Turzyński [Polskee Flavour]

Dobrze znany b-boy na międzynarodowej scenie tanecznej. Oprócz ponadprzeciętnych umiejętności tanecznych ma również spory wkład w rozwój kultury hip hop w Polsce. Organizator imprez tanecznych dobrze przyjmowanych przez krytykę i fanów tańca. Występował i osiągał sukcesy na parkietach w m.in. Stanach Zjednoczonych, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii, Holandii, czy we Francji.


Program zajęć:
Poniedziałek – Piątek
Codziennie w godzinach: 15.00 – 16.45

*dodatkowo po za zajęciami bezpłatne wyjście na lodowisko miejskie

Cena:
100 zł – 5 dni
25 zł – 1 dzień

Zapisy i informacje:
bartosz@catchtheflava.pl
Bartosz, 792 953 023

Zapraszamy!"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza