piątek, 18 stycznia 2013

A Co Marszałek...? Ogólnopolski konkurs na mural !

"Firma ACM Project oraz Towarzystwo Przyjaciół Mińska Mazowieckiego ogłaszają ogólnopolski konkurs na zaprojektowanie i wykonanie muralu na ścianie nowo budowanego budynku wielorodzinnego w Mińsku Mazowieckim." Nagroda główna w konkursie to m.in. 5000 zł + realizacja projektu na ścianie o powierzchni 280m2. Tematem pracy jest grafika związana z Józefem Piłsudskim, cel: wspieranie nowoczesnych środków przekazu takich jak street-art.


"Mińsk Mazowiecki, 40 tysięczne miasto w województwie mazowieckim, posiada wiele pomników, czczących pamięć osób i wydarzeń, które są ważne dla mieszkańców miasta.
Papież Jan Paweł II ma swój pomnik, Pierwszy Pułk Lotnictwa Myśliwskiego ma swoje wirujące samoloty, Jan Himilsbach ma swoją ławeczkę...

A Co Marszałek...?

----------------------------------------------------------------------------------

Firma ACM Project oraz Towarzystwo Przyjaciół Mińska Mazowieckiego ogłaszają ogólnopolski konkurs na zaprojektowanie i wykonanie muralu na ścianie nowo budowanego budynku wielorodzinnego w Mińsku Mazowieckim.

Ideą konkursu „A Co Marszałek” na projekt grafiki związanej z Józefem Piłsudskim jest nawiązanie do walorów historycznych miejsca, w którym owy mural ma powstać. Organizatorzy tego przedsięwzięcia chcą wspierać nowoczesne środku wyrazu jak m.in. street-art oraz ożywić artystycznie miasto Mińsk Mazowiecki, a w dalszej perspektywie całe Mazowsze.

----------------------------------------------------------------------------------

NAGRODY GŁÓWNE:
• 5 000 zł
• realizacja dzieła na ścianie o pow. 280 m²
• voucher na pobyt w hotelu Smętek w Ełku do wykorzystania w 2013 r.
• fejm na cały świat !!!

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzców 12 kwietnia 2013 r.
Prace można przesyłać od 1 do 31 marca 2013 r.

regulamin i szczegóły konkursu na stronie:



Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza