piątek, 25 stycznia 2013

26.02 Warszawa: Eldo, Onar, Te-Tris / Raperzy Grają Piosenki

W sobotę w Powiększeniu w swojej śpiewnej odsłonie na scenie pojawią się Eldo, Onar oraz Te-Tris. Będzie to kolejna odsłona cyklu Raperzy / Producenci / Dj'e Grają Piosenki. Before & After zapewnia ekipa FLIRTINI: Ment XXL oraz Jedynak. "Fryorfly!"


"Przeważnie występują na pierwszych planach: w klipach, na zdjęciach, w wywiadach i na koncertach. Przeważnie to oni "mają głos" a oficjalny kontakt z gramofonami - sporadyczny, na próbach czy podczas słuchania winyli w domowym zaciszu. Czas najwyższy lekko oszukać "cztery elementy" i zamienić rolę "gadającego" rapera na grającego dj'a.

Eldo:
"Tej nocy zamierzam zagrać to czego słuchałem najwięcej w 2012 roku, od nowego pokolenia amerykańskich raperów przez Jamiego XX po SBTRKT. Do zobaczenia!"

Onar:
"Jestem raperem i słucham głównie rapu, jakby nie zabrzmiało to banalnie. Wybiorę i puszczę kawałki, którymi się jaram na 100%. Polecą klasyki, ale będą też niespodzianki. Bądźcie gotowi i do usłyszenia. 5!"

Te-Tris:
„Na jednej z pierwszych edycji udowodniłem, że gram sporo nadających się na parkiet świeżynek a jak sięgam po starocia to tylko spod szyldu party animal. Do setlisty dorzucę kilka numerów, które wychodzą poza mój codzienny repertuar. Dlaczego? Zjedz coś tłustego, zostaw swój drogi telefon w domu i wpaaaadaaaaaj. Flyorfly!”

Jeśli sympatyzujecie z Te-Trisem, to wielce prawdopodobne jest, że kojarzycie również przeuroczą Izę. Ku jej ogólnemu zadowoleniu i za jej szczęśliwości i zdrowotności wzniesiemy toastów i wiwatów liczbę mnogą. Wszystko w ramach 25 B-day tj. 25 urodziny. Wszystkiego Najlepszego Iza!

Before & after zagra ekipa FLIRTINI:
Ment XXL (HAAH/Rasmentalism)
Jedynak (Club Collab)"


Co? Eldo, Onar, Te-Tris / Raperzy Grają Piosenki
Gdzie? Powiększenie - ul. Nowy Świat 27, Warszawa
Kiedy? 26.02 , 22:00
Wjazd? 5zł do 23/ Później 10zł
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza