czwartek, 22 listopada 2012

07.12. Gdańsk: Hip-Hop Take Over vol.3 - Dj Kebs

Kolejna impreza z cyklu tych najciekawszych w klimacie hip hop w Trójmieście odbędzie się tradycyjnie już w gdańskim klubie BUFFET. Kontynuujemy muzyczną podróż do klasycznego rapu złotej ery lat 90’. Tym razem jednak z głośników usłyszycie też sporą dawkę polskiego rapu, a także funku i electro. Co więcej podczas imprezy wyświetlimy kultowe wideo klipy i filmy.


Za gramofonami gość specjalny imprezy, czyli DJ KEBS – reprezentujący dobrze znaną ekipę na scenie muzycznej - HI FI BANDA.

DJ KEBS (HI FI BANDA / SQUEEZ THAT DJ’S)
Muzyka była obecna w jego życiu od najmłodszych lat. Pierwsze kroki w kierunku tworzenia muzyki stawiał ucząc się gry na instrumentach klawiszowych. DJ’ing okazał się jego sposobem na wyrażanie pasji do muzyki, a gramofon narzędziem do tworzenia zupełnie nowych kompozycji. Jego umiejętności turntablistyczne dopełniają wiele nagrań i występów na żywo znakomitych polskich artystów.


W jego setach usłyszeć można przekrój gatunków muzycznych od SOUL i FUNK, przez nowoczesne NU BEATS i HIP-HOP, aż po mocne brzmienia ELECTRO. Razem z DJ STEEZ'em prowadzą cykl imprez klubowych SQUEEZE THAT!, których celem jest prezentowanie publiczności i promowanie zupełnie nowych, ciekawych brzmień nieznanych mainstreamowym stacjom muzycznym i telewizjom.
Cuty i scratch Dj Kebs’a można usłyszeć w nagraniach z takimi raperami jak m.in. Sokół, Pezet, Fu, Hi Fi Banda, VNM i Wena. Jest autorem miksu Prosto Mixtape Kebs wydawnictwa warszawskiego Prosto Label, który został znakomicie przyjęty przez fanów muzyki hip hop.
Zapraszamy fanów i pasjonatów kultury hip hop, a także wszystkich spragnionych dobrych imprez klubowych w Trójmieście!
Start: 22.00
Wstęp:  10 PLN

Patronat medialny i wsparcie:
trojmiasto.pl
break.pl
hip-hop.pl
mobilizacja.pl
street-dance.pl
grubabiba.pl
dontpaniconline.pl
kulturapodworka.pl
on-line.shop.pl
usa sports gdańsk
trójmiejski hip hop
enzym studio

1 komentarz: