czwartek, 22 listopada 2012

8.12 Kraków: FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA Dj‘ów IDA 2012

8 grudnia w kinie Kijów.Centrum w Krakowie odbędą się finały ogólnoświatowego turnieju Dj'ów - IDA WORLD FINAL. Gwóźdź programu - battle o tytuł Mistrza Świata. Organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji: pokazy Dj'skie w wykonaniu największych gwiazd turntablismu, audio-wizualne show (DJ IRIE), koncert Fisz/Emade/Dj Eprom, afterparty na którym zaprezentowany będzie mix teledysków ukazujących historię hip-hopu z lat 90tych. Podczas imprezy zostanie nakręcony klip z udziałem występujących gwiazd. Do każdego biletu dodawana jest płyta CD z utworami gości występujących na IDA WORLD FINAL 2012. Imprezę gorąco polecamy nie tylko fanom ciętych dźwięków, śmigajcie po wejściówki i widzimy się w Krakowie!FINAŁ MISTRZOSTW śWIATA Dj‘ów IDA 2012

IDA WORLD FINAL  to najważniejszy ogólnoświatowy turniej dla Dj’ów mający na celu wyłonienie Mistrza Świata.
Do listopada 2012 w kilkunastu krajach przeprowadzone zostaną mistrzostwa wyłaniające reprezentantów, którzy w grudniu podczas finału walczyć będą o tytuł Mistrza Świata. 
Harmonogram imprezy oprócz zawodów na najwyższym światowym poziomie obejmować będzie pokazy dj’skie największych gwiazd turntablismu takich jak: Dj Fly (FR), Dj Cross (BEL), oraz jedyny w swoim rodzaju audio – wizualny show w wykonaniu DJ’a IRIE z Holandii.
Jednym z głównych punktów wieczoru będzie koncert zagrany przez ekipę Fisz / Emade / Eprom. Koncert odbędzie się tuż przed ogłoszeniem wyników zawodów.

Miejscem, w którym odbędzie się Reebok IDA WORLD FINAL 2012 będzie sala premierowa największego kina w Polsce – Kino Kijów.Centrum w Krakowie.
Impreza w Sali kinowej potrwa od 18.30 do godziny 24.00 po czym przeniesie się do specjalnie zaadaptowanego holu kina, gdzie na wyjątkowej scenie z dużym ekranem ledowym taneczne afterparty zagrają DJ Woody oraz DJ Fly. Szczególnie wyjątkowy będzie „Phat 90’s Show” w wykonaniu Dj’a Woody’ego. Jest to specjalny miks teledysków prezentujących historię hip-hopu lat 90-tych.
Najważniejszym elementem promującym imprezę jest specjalnie nakręcony na tą okazję teledysk muzyczyny z udziałem występujących w wydarzeniu gwiazd.


GWIAZDY SPECJALNE IDA 2012
FISZ / EMADE (PL)
Fisz to jeden z bardziej eklektycznych artystów młodego pokolenia w naszym kraju. Jego początki miały mocne korzenie w hip-hopie, jednak w tej chwili jego twórczość nie ma wiele z nim wspólnego. Muzyka Fisza i jego brata EMADE ociera się o jazz, soul, funk mieszając je z najnowszymi trendami awangardy. Fisz/Emade to zdobywca tegorocznego Fryderyka oraz posiadacz prestiżowego „Paszportu Polityki”. Fisz to niewątpliwie jedna z najciekawszych postaci w naszym kraju.

DJ IRIE (HOL)
Dj Irie pochodzi z Holandii i jest najbardziej docenianym na Świecie dj’em miksującym jednocześnie obraz i muzykę. To właśnie dlatego został on zaproszony do Krakowa na pokaz specjalny podczas IDA WORLD FINAL.
Irie to 5 –cio krotny Mistrz Holandii  DMC Champ (2002 , 2003, 2004, 2005, 2008)
Jego ulubione style to funk, hip hop, electro, dubstep.

DJ FLY (FR)
DJ FLY to zdobywca Mistrzostwa Świata DMC w roku 2008. Pochodzi z Francji. Podczas Finału w Krakowie zaprezentuje specjalny pokaz oraz zagra imprezę taneczną w holu kina.

DJ WOODY (UK)
DJ Woody to zwycięzca międzynarodowych zawodów Vestax Extravaganza i jeden z najbardziej wpływowych dj’ów w Anglii. W 2008 roku współpracował z IDA przy produkcji klipu promującego Mistrzostwa w Warszawie. Tym razem Woody zaprezentuje specjalny audio-wizualny show podczas finałów IDA 2012.  W pokazie tym zobaczyć będziemy mogli całą historię hip-hopu lat 90-tych zmiksowaną na żywo przy użyciu klipów video.

BEAT BOMBERS (POR)
Ekipa Beat Bombers pochodzą z Portugalii i są  aktualnymi Mistrzami IDA w kategorii Show.
Podczas IDA 2012 podejmą się obrony tytułu.

DJ CROSS (BEL)
Pochodzący z Belgii DJ Cross to aktualny Mistrz Świata IDA 2011.
Swój tytuł wywalczył pokonując po zaciekłym pojedynku francuskiego Dj’a Skillz’a. Zgodnie z regułami IDA wywalczył on tym samym udział w nagraniu teledysku promcyjnego IDA 2012 oraz zaproszenie do udziału jako gwiazda w samej imprezie. We wrześniu tego roku wraz z ekipą MIXFITZ zdobył on Mistrzstwo Świata Federacji DMC.

Uwaga: do każdego biletu dodawana jest płyta CD z utworami wykonawców występujących na imprezie. Przy zakupie w sieci TICKETPRO odbiór płyty w dniu imprezy.
Patroni medialni: Radio ESKA, Kino Kijów, StreetMag Light, Streeters, Dziennik Polski Magnes, Freestyle.pl, ONET.PL, Poka Poka, Video Outdoor
Sponsor główny: REEBOK
Sponsorzy: Rane, Stanton, Miller Genuine, Red Bull, Urban Flavours, Slipmaty Road Triks, Dephect, Concept Music Art, Skratch USAŹródło: Materiały promocyjne organizatora.
Organizator: Agencja ZOOteka

Co? Reebok IDA WORLD FINAL 2012
Gdzie? Kino KIJÓW.CENTRUM - Al. Krasińskiego 34, Kraków
Kiedy? 8.12 , 18:30
Wjazd? 49zł przedsprzedaż, 59zł (od 1 listopada)
sprzedaż biletów: sieć ticketpro, skateshop Kokoszop, Kino Kijów

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza