poniedziałek, 22 października 2012

2.12 Warszawa SNOW.TOWN - targi sprzętu zimowego,ubrań,dodatków na stok

Pierwsze w Stolicy targi szeroko pojętego sprzętu zimowego, ubrań, dodatków, akcesoriów, gadżetów i wszystkiego, co związane ze sportami śnieżnymi. SNOW.TOWN to sklepy, marki i projektanci zarówno z całej Polski, ja i ze świata, zebrane na jednej, sprawdzonej i dobrze znanej warszawiakom, przestrzeni miejskiej, 1500m2 Do Wynajęcia.
 

Od stóp do głów zaopatrzycie się na stok. Przygotujcie się na zimowe szaleństwo. Prezentujemy dla Was to, co najlepsze na rynku. Wybieramy znane i sprawdzone marki oraz wyszukujemy perełki, nowości i niszowych, alternatywnych projektantów. Sprzęt zarówno nowy jak i używany.

1500 zatroszczy się o zimowe grillowanie, grzańce i niepowtarzalny klimat. Spodziewajcie się pokazów filmów , produkcji i zimowych zajawek.

Bawimy się na całego, a do tego przymierzamy, wybieramy, oceniamy buty, kurtki, gogle, narty, rękawice, wiązania, plecaki, pokrowce, ochraniacze, bandany, dechy, szaliki, czapki, i wszystko inne, czego tylko stokowa dusza zapragnie.

Warszawa jest prekursorem wielu nowatorskich przedsięwzięć, wydarzeń i akcji. Także teraz rozpoczyna się nowy rozdział - SNOW.TOWN. Zobacz jak tworzy się i powstaje najnowsze targowe dzieło stolicy, bądź jego częścią!

WEJŚCIE FOR FREE
miejsce: 1500 m2 do wynajęcia Warszawa ul. Solec 18
data: 2.12.2012

kontakt dla wystawców : snowcelebrate@gmail.com

PATRONI MEDIALNI:

STREETERS www.streeters.pl
ADECHADE.COM www.adechade.com
360MAG.PL www.360mag.pl
KULTURA PODWÓRKA www.kulturapodworka.blogspot.com
MÓWIĄ NA MIEŚCIE www.mowianamiescie.pl
1500 M2 DO WYNAJĘCIA www.1500m2.com
CELEBRATE YOUR DAY www.celebruj.blogspot.com
WAŻNE MIEJSCA W WARSZAWIE : www.waznemiejsca.blogspot.com
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza