niedziela, 16 września 2012

Relacja: Styl Miejski – Hades, DJ Kebs, DJ Kiano – otwarcie klubu „Dwa Piętra” w Lublinie

14 września to dzień reaktywacji cyklu imprez „Styl Miejski”. W nowym lubelskim klubie „Dwa PIĘTRA” odbył się koncert reprezentantów HIFI Bandy: Hadesa, DJ`a KEBSa i supportującego ich lubelskiego DJ`a Kiano. Jak było?


Before party miał miejsce w pubie „Przez OKNO” do którego wchodzi się jak sama nazwa wskazuje… Sam koncert odbył się w klubie w klimacie retro. Wygodne fotele przy stolikach a na nich ulotki marki Roots i „rozkład imprez” na wrzesień z ostatnią stroną oznaczoną logami „przyjaciół” lokalu, co daje podstawy by sądzić, że będzie to ciekawe miejsce i otwarte na różnego typu wydarzenia. Ściany przejścia do przestrzeni klubowej ozdobione koszulkami lubelskiej drużyny football`u amerykańskiego oraz zespołu Zarys Zdarzeń. Dużym atutem jest panujący klimat, minusem jednak jest niewielka przestrzeń. Można poczuć się jak sardynka w puszce. Lokal ma problemy z udźwignięciem masy ludzi, chociaż minimalistyczne rozwiązania i przyjemna atmosfera wszystko rekompensują.

Pojawienie się Kebsa i Hadesa na scenie spowodowało dodatkowe zagęszczenie. Energię do zabawy  dawała mieszanka klasyków z USA i naszej rodzimej sceny. Parkiet w Stanach w czasie złotej ery hip-hop’u wyglądał z pewnością tak jak wtedy, kiedy ci dwaj panowie przejęli pałeczkę w prowadzeniu imprezy. Moc, energia, zajawka… było to wszystko czuć przy każdym oddechu. Had nie grał typowego koncertu, wykonywał po kilka kawałków zostawiając zebranych z talentem swojego DJ`a. Selekcja utworów i techniczne skillsy Kebsa to poziom, który daje satysfakcję i o którym marzy większość ludzi bawiących się podczas rapowych imprez. 

„Dwa Piętra” to nowe miejsce na mapie imprezowej Lublina, które ma potencjał. Na pewno wrócę do tego klubu i liczę, że spotkamy się tam w przyszłości! Wielkie 5 dla Stylu Miejskiego oraz Dwóch PIĘTER za tą imprezę!
Autor tekstu: G.
Autorzy zdjęć: PhotoVision


1 komentarz:

  1. Pozmieniało się widzę, dziś na imprezy hip-hopowe przychodzą kolesie z fryzurami a'la justin biber albo w skórzanych bezrękawnikach i kapelutkach :( ....

    OdpowiedzUsuń