piątek, 28 września 2012

Pomóż P.A.F.F.owi wygrać międzynarodowy konkurs

Wrocławski porducent P.A.F.F. bierze udział w międzynarodowym konkursie na remix Breathe Carolina "Hit and Run”, którego zwycięzca otrzyma nagrodę finansową oraz wydanie singla przez Columbia Records. Jedyne co trzeba zrobić aby pomóc P.A.F.F.owi w zwycięstwie to kliknięcie na "Vote" po prawej stronie i zalogowanie się przez Facebooka, a to wszystko pod adresem: http://www.indabamusic.com/opportunities/breath....


P.A.F.F. to producent muzyki elektronicznej i hip-hopu z Wrocławia. Tworzeniem muzyki zajmuje się od 2002 roku, choć jego talent został dostrzeżony 5 lat później. Jego utwory klubowe (trance, house, electro) były wydawane od 2007 r. w wielu wytwórniach na całym świecie oraz grywane i chwalone przez największych DJ'ów świata, takich jak Tiesto, Armin van Buuren, Paul Oakenfold i wielu innych.

PAFF nie ogranicza się do jednego stylu, działa także prężnie na  rodzimej scenie hip-hopowej. Potrafi się odnaleźć w każdym klimacie, jest  ponad podziałami. Na jego bitach nawijali m.in. Tede, Peja, Wice Wersa, Sobota, WuWunio, Ten Typ Mes, Paluch, Firma, Bosski Roman, Pezet, Słoń,  Abradab.
   
1 stycznia 2012 roku Paff pod szyldem Hayfevah wydał  alternatywno-elektroniczny album "The Foggy Tales", który można za darmo  sciągnąć ze strony www.paffmusic.com. W marcu 2012 został dostrzeżony przez Amerykańską gwiazdę filmową i rapera Willa Smitha, gdy jego klubowy remiks do utworu "Burn" Jady Pinkett Smith (żony Willa) przypadł Willowi do gustu i udostępnił go na swoim profilu na Facebooku, co przyczyniło się  do ponad 100 tysięcy odsłuchów na SoundCloud i otworzyło drzwi do amerykańskiego muzycznego świata.

Aktualnie nadal produkuje bity dla wielu polskich raperów i pracuje nad swoim elektronicznym albumem.

Więcej informacji na Jego temat: https://www.facebook.com/PAFFmusic

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza